• 45:00 Pašek - nájezd - rozstřel
  • 45:00 Houf - nájezd - rozstřel

Petr Holejšovský, Luděk Beran

3. třída: Baník - Cheb 14:13 po s.n. (pravá strana)

Brankář Unzeitig 19 zákroků, hráčem utkání Václav Pašek - 5 gólů, Zdeněk Kreml přispěl 4 góly, celé družstvo za závěrečnou bojovnost

I přes skutečnost, že proti sobě nastupují dva „slabší celky“ se do zápasu kluci těšili, především s tím, že si chtělí utkání užít a předvést - především rodičům - co se už naučili. Do utkání vlétli jako vítr a rychle vedli 2:0. Poté ale přišly chyby a nervozita a vlastním přičiněním se o náskok připravili. Do konce třetiny byl pak soupeř o jeden zásah lepší. Trenér vysvětlil chyby a šlo se dál. V druhém dějství si ale vybral svou smůlu až do dna brankář Péťa. Nevěnoval se hře a dostával laciné góly z dálky, kdy na letící puky ani nereagoval. Tím se celé družstvo zmítalo nervozitou a nešlo nám nic. Jediný zásah do soupeřovy svatyně byl v tomto dějství jen slabou útěchou nad rostoucím stavem na soupeřově straně. Tento gól byl ale paradoxně hodně důležitý v konečném účtování. Trenér proto před třetí částí rázně promluvil k hráčům. Vytknul jim pohyb na hřišti, bruslení a střelbu. Kluci si toto vzali k srdci, neboť od začátku třetiny začali soupeře tlačit před jeho klec. Zlepšila se střelba a soupeř začal odcházet fyzicky. V této části se podařilo „sokolíkům“ vsítit osm branek v řadě a v součtu to tedy znamenalo remízu 12:12. Petr Unzeitig nakonec svým výkonem nahradil nepovedenou druhou třetinu, kdy v závěru nedostal jediný gól. Na řadu přišla série tří nájezdů. V první sérii se podařilo na obou stranách docílit gólu. Naopak ve druhé sérii nikdo nedal. Branka nepadla ani po třetím nájezdu ze strany Chebu. K puku se postavil Ruda Ott a poslední nájezd nekompromisně přetavil ve vítěznou trefu. Po nájezdech tak skončil stav 14:13.
Václav Pašek 5x + 1xSN, Zdeněk Kreml 4x, Rudolf Ott 2x + 1xSN, Jan Pavlík 1.