• 38:00 Horvátová
  • 40:00 Horvátová

Petr Holejšovský, Luděk Beran

3. třída: Tachov/M. Lázně - Baník 1:15 (pr. strana)

Na pravé straně se Baníku dařilo a hosté zvítězili vysoko 1:15. Nejvíce gólů zaznamenala Pavlína Horvátová

Proti M. Lázním tréninkově.

I přes protahování prvního buly kvůli technickým problémům na straně pořadatele se celé mužstvo od začátku snažilo hrát jako jeden tým a již od začátku jsme tahali za ten „delší konec“. Vycházela nám střelba na soupeřovu bránu, kde to jejich brankáři dnes moc nešlo. Po osmi minutách jsme již vedli 5:0. Pak se „lázeňanům“ podařilo skórovat, kdy se nakonec ukázalo, že se jedná o první a jediný zápis do tabulky střelců. Naši borci si od poloviny první třetiny šli neochvějně za vítězstvím v „tréninkovém„ tempu a celý zápas bez problémů 15:1 vyhráli. Proto, že Šimon Mlejnek a Venda Pašek dobře bránili neměl Petr v brance moc práce a bezzubého soupeře vychytal.