• 38:00 Horvátová
  • 41:00 Horvátová

P. Holejšovský, L. Beran

3. třída: Baník - Nejdek 17:10 (pravá strana)

Brankář Šlechta: 18 zákroků. Hráč utkání: Pavlína Horvátová - 6 gólů. Ondřej Houf a Václav Pašek - 3 góly.

Celé mužstvo se od začátku snažilo hrát jako jeden tým a již od začátku se snažilo nováčka soutěže z Nejdku zatlačit před jeho svatyni, kterou střežil bankář (dívka) vůbec poprvé nastupující jako golman. Hned po dvou minutách šel Baník do vedení, v páté minutě to bylo již 2:0 pro Baník. Tím se ale rozpoutala oboustranná přestřelka ve které ale Baník tahal za delší konec. Nejprve soupeř snížil, ale pak se poprvé trefila naše slečna Pavlínka Horvátová, která se poté stala „první hvězdou“ utkání se šesti góly. V utkání byly úspěšní ale i ostatní hráči - Ondra Houf 4x, Venda Pašek 3x, Petr Holejšovský 2x, Mira Churáň 1x, Šimon Mlejnek 1x.