HC Tachov / Mariánské Lázně
  • 42:00 Holejšovský

Trenéři:

Petr Holejšovský, Luděk Beran

3. třída: Tachov/M. Lázně - Baník 10:5 (l. strana)

Třeťáci hrající na levé straně kluziště prohráli s Tachovem / Mariánskými Lázněmi 10:5. Branky Baníku stříleli Václav Eismann (3x) a Petr Holejšovský (2x), synové bývalých hráčů A-týmu Baníku

Levá nám zatím nejde.

Šest kluků a jedna slečna do utkání nastoupili bez bázně a „tachovské“ sestavy se nelekla. I přes 40 min zpoždění zápas začal. Všichni dobře bruslili a především Peťa s Vendou krásně kombinovali a nádherně si nahrávali. Dobře bruslili a hodně stříleli. Byl zde ale jeden problém! Soupeřův brankář, který přiváděl naše střelce k „šílenství“. Když už naši útočníci obešli všechny protihráče a nechali je daleko za sebou, šla střela přesně tam, kde stál soupeřův brankář. Proto také soupeř dle pravidla „nedáš dostaneš“ využíval protiútoky a první dějství vyhrál 5:0.

V druhé části jsme proto zabrali a zlipšili úspešnost střelby. To přineslo ovoce v podobě dvou vstřelených gólů. V této fázi utkání jsme hráli se soupeřem vyrovnanou partii. Prohrávali jsme sice 6:2, ale chtěli jsme se o výsledek ještě poprat. Kluci stříleli jak na „válečném bojišti“, ale brankář soupeře byl proti výrazné změně skóre. I přes to, že jsme vstřelili tři góly, vyhrál soupeř v poměru 10:5. Družstvo ale podalo dobrý výkon plný hokejového umění.

Ani Adam v brance se nemá za co stydět, jeho 29 úspěšných zákroků přispělo k faktu, že porážka nebyla nikterak potupná.