Rozhodčí: Helecz - Pěkný, Šimek, tresty: 3:2
Vyloučení - 2 min.: 3:0, 5 min.: 0:1, do konce utkání (OK): 0:1
Mimořádné tresty: Černák (POD) 5+DKÚ - faul kolenem
Kobra Praha - K. Vary "B" 2:3 SN
Ústí nad Labem - Chomutov 3:5

Petr Nekvinda, Tomáš Kvapil

Drtivý závěr dorostu body nepřinesl

V domácím utkání proti Poděbradům dorost nebodoval, přestože podal velmi dobrý výkon. Bohužel , Bnaník skóroval až v závěru.

V 7. kole CCM Ligy dorostu přijel do Sokolova tým Poděbrad, který měl před zápase stejný bodový zisk jako Baník. V první třetině branka nepadla, ačkoliv měl Sokolov k dispozici i dlouhou pětiminutovou přesilovou hru. Baník hrál dobrý zápas, ale góly přišly ve druhé třetině do jeho sítě a v polovině utkání prohrávali domácí 0:2. Navíc na začátku třetí třetiny přidaly Poděbrady třetí gól. Baník se ale nevzdal. Dvakrát se pokusil o power-play a dvakrát se mu podařilo skórovat, když se prosadili Pecka s Moulisem. Bohužel druhý gól ale přišel až jedenáct vteřin před koncem, a tak na vyrovnání již nezbylo příliš času. Poděbrady si tak ze Sokolova odvezly všechny body.

Tomáš Kvapil: Nedělní utkání se hodnotí velice těžko, jelikož jsme předvedli zatím asi nejlepší výkon od začátku sezony a po většinu zápasu jsme byli lepším týmem. Bohužel nám soupeř dal lekci z produktivity a tím pádem nestačil ani náš drtivý finiš, kdy jsme sahali alespoň po bodu. Každopádně jsme hráčům poděkovali za předvedený výkon a jsme moc rádi, že se máme od čeho odrazit do dalších utkání.