2. kolo   22.9.2024 - 14.30
PP
Rozhodčí: Tuhobr - Hošťálek, Straka, tresty: 7:5
Vyloučení - 2 min.: 5:5, 5 min.: 1:0, do konce utkání (OK): 1:0
Mimořádné tresty: Dulovec (SOK) 5+OK (napadení)
Počet diváků: 35
  • 01:32 Rybár (Pecka, Smatana)
  • 04:46 Milička (Herout, Mičik)
  • 32:44 Kysilka
  • 49:34 Mičik (Milička)
  • 58:31 Pecka (Rybár, Moulis)
Příbram - Kobra Praha 5:3
Ústí nad Labem - Chrudim 5:4 PP
Poděbrady - Hvězda Praha 3:2
Chomutov - K. Vary "B" 5:2

Trenéři:

Petr Nekvinda, Tomáš Kvapil

CCM liga dorostu: Baník získal první body, porazil Písek

První domácí zápas byl pro dorostence úspěšný. Baník porazil Písek 4:1 po třetinách 2:0, 0:1, 2:0 a získal první tři body do tabulky.

Dorostenci měli skvělý vstup do zápasu a po brankách Adama Rybára a Sebastiána Miličky vedli v páté minutě již 2:0. Tento stav vydržel až do 33. minuty, kdy snížil hostující Kysilka. Baníku ale patřil závěr utkání. Nejprve třetí a zároveň uklidňující gól vstřelil Dominik Mičík a výhru pojistil minutu a půl před koncem Jan Pecka. Baník tak mohl oslavit vítězství a první tři body do tabulky.

Trenér Tomáš Kvapil: Soupeř v začátku utkání nebyl schopný chytit tempo, ve kterém naši hráči do utkání vlétli, a i díky tomu jsme už v 5. minutě drželi dvoubrankové vedení. Poté se hra více vyrovnala, kdy se i soupeř dostal do několika slibných šancí, ale skórovat se jim podařilo pouze jednou i díky výbornému výkonu našeho brankáře. V posledních deseti minutách už jsme na ledě opět dominovali a z utkání jsme si tak odnesli zasloužené vítězství a první body.