Písek - Poděbrady 4:3
Kobra Praha - Ústí nad Labem 2:3

Petr Nekvinda, Tomáš Kvapil

Dorost přivezl body z Chrudimi

Dorostenci vybojovali na ledě Chrudimi tři body za vítězství 3:5. Hattrickem se blýsknul Sebastian Milička, dva góly pak přidal Jan Kratejl.

Ve třetím kole CCM ligy dorostu zajížděl Baník do Chrudimi. Ani daleká cesta však nebyla na sokolovských dorostencích znát, a naopak v první třetině hosté položili základ ke svému vítězství. Baníku se povedl úvod, když hned po minutě a půl skóroval Jan Kratejl po přihrávce Petra Kukly. Za deset minut si stejný hráč svůj střelecký úspěch zopakoval a Baník vedl již o dva góly. Navíc na konci minuty přidal třetí gól Sebastian Milička a do šaten šel Sokolov s velmi dobrou náladou – 0:3.

Stejný stav platil, i díky výbornému brankáři Novákovi, až do 36. minuty, kdy snížil chrudimský Sedláček. Naštěstí Baník našel rychlou odpověď a byl to znovu Sebastian Milička, který vrátil hostům tříbrankové vedení – 1:4.

Chrudim do třetí třetiny vstoupila aktivně a výsledkem bylo snížení na 2:4 již na konci 41. minuty, kdy se prosadil Kačírek. Ale naštěstí znovu si vzal slovo Sebastian Milička a ve 45. minutě vedl Baník znovu o tři branky – 2:5.

Domácí ještě v 54. minutě snížili na 3:5, ale tento výsledek již platil až do úplného závěru a Baník tak připsal velmi cenné body do tabulky.

Trenér Petr Nekvinda: V pátek se v Chrudimi hrál hokej velmi dobré kvality, rychlý a fyzicky náročný. Nám vyšla výborně 1.třetina, ve které se nám dařilo i střelecky. Opakem byla bohužel 2. část utkání, kde jsme byli u všeho o krok později, než soupeř. Naštěstí tato část skončila remízou, a to za velkého přispění gólmana Nováka. Ve třetí třetině jsme se oklepali a hráli zase “hokej” který měl nasazení i myšlenku. Celkově jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.