Rozhodčí: Žižka - Kýček, Žák, tresty: 2:2
Chrudim - Chomutov 4:6
Kobra Praha - Poděbrady 0:3

Petr Nekvinda, Tomáš Kvapil

Dorost z Ústí bez bodu

Páté kolo CCM ligy dorostu zavedlo sokolovské dorostence do Ústí nad Labem. Odtud se Baník vrátil bez bodu po prohře 4:2.

Baníku se od začátku příliš nedařilo. V první třetině však padnul pouze jeden gól, který vstřelil ústecký Šafařovský. Baníku se podařilo ve 26. minutě srovnat, když úspěšným střelcem byl Matyáš Dulovec. Ve 33. minutě však strhnul vedení na stranu Slovanu opět Šafařovský. Třetí třetina byla z pohledu Baníku herně nejlepší, avšak v 53. minutě zvýšil na 3:1 Hodek. Baník dokázal ještě zápas zdramatizovat, když na začátku 59. minuty skóroval Patrik Opat. V závěru se Sokolov ještě pokusil o power-play, ale ta nevyšla. Naopak ústecký Jan Šafařovský završil svůj hattrick a uzavřel účet zápasu na 4:2.

Petr Nekvinda: V sobotu dorost odehrál v Ústí nad Labem páté mistrovské utkání, které skončilo prohrou. Proti dosud prvnímu mužstvu tabulky se našim hráčům nedařilo. Byli jsme dvě třetiny horším týmem u všeho později než soupeř, špatně dobruslovali do obranné třetiny a v útočném pásmu jsme se jen těžko prosazovali. Třetí třetina byla již vyrovnaná, vstřelili jsme kontaktní gól, ale v následné power-play inkasovali.