Litoměřice - Kadaň 4:2
Neratovice - Mar. Lázně 5:4

Petr Holejšovský, Miroslav Diblík

Junioři v Roudnici vysoko zvítězili

Další tři body zapsali do tabulky junioři Baníku, když v Roudnici zvítězili 4:9 po třetinách 2:2, 1:5, 1:2.

Baník v začátku zápasu potvrzoval roli favorita a vedl 0:2, jenže do konce první třetiny domácí dokázali srovnat, když vyrovnávací gól vstřelili 22 sekund před prvním klaksonem. Na začátku druhé části dokonce poslal Roudnici do vedení Šustík, ale pak kraloval již Baník, který ve druhé třetině vstřelil pět gólů a do poslední třetiny přenesl bezpečné vedení 3:7.
Tento stav sice Roudnice v úvodu třetího dějství zkorigovala, ale následně Baník přidal ještě dva góly a upravil výsledek na konečných 4:9.

Petr Holejšovský: Za dnešní výkon musíme kluky pochválit. Celé utkání jsme měli převahu a byli lepším týmem. Zápas mohl mít daleko větší brankový rozdíl, ale opět nás trápila koncovka. Je to náš největší problém, ale věříme, že tréninkem budeme stále více produktivnější a v klíčových zápasech efektivnější.