VVSN
Rozhodčí: Hanák, Táborek, tresty: 2:4
Vyloučení - 2 min.: 2:4
Počet diváků: 39
  • 04:41 Dobřemysl (Šilhan Š., Sztolarik)
  • 15:36 Magner (Kvasňovský, Chromek)
  • 30:20 Ondráš (Hynek, Kvasňovský)
  • 41:31 Dobřemysl (Sztolarik, Kožík)
  • 45:26 Kožík (Dobřemysl, Bachar)
  • 47:22 Sztolarik
Kralupy - Bílina 6:4
Ostrov - Roudnice 9:7
Louny - Litoměřice 3:6
Kadaň - Ústí nad Labem 1.11.2024 14.15
Most - Slaný 1:4

Trenéři:

Petr Holejšovský, Miroslav Diblík

Juniorka v dohrávce porazila Neratovice

V dohrávce 4. kole regionální ligy juniorů porazil Baník na svém ledě Neratovice 6:4, když ale sokolovští mladíci museli zápas otáčet.

Baník vstoupil do zápasu dobře a v páté minutě ho poslal do vedení Dobřemysl. V 10. minutě ale hosté využili první přesilovou hru a bylo srovnáno. Vedení však vrátil Západočechům Magner, který skóroval v 16. minutě. První polovina druhé třetiny byla jako z hororu, neboť v rozmezí 23. – 29. minuty domácí třikrát inkasovali a Baník rázem prohrával 2:4. Naštěstí kontaktní branku v 31. minutě zaznamenal Viktor Ondráš.

To, co se povedlo hostům ve druhém dějství, to dokázal Baník na začátku třetí třetiny. Nejprve ve 42. minutě v přesilové hře Dobřemysl srovnal, aby ve 46. minutě stejný hráč přihrával Kožíkovi a ten poslal Baník do vedení – 5:4. Navíc ve 48. minutě ve vlastním oslabení zvýšil na 6:4 David Sztolarik. A stejným výsledkem nakonec zápas i skončil.

Petr Holejšovský: Po celý zápas jsme měli územní převahu, ale proměňování vyložených šancí je naše největší slabost. Je to stále dokola. Týmu nelze upřít snaha, ale jakmile přijede tým, který hraje obětavě v obraně a cítí, při naší střelecké nemohoucnosti, šanci na dobrý výsledek, je to pro nás velmi těžké. Jsme velmi rádi, že tým dokázal nepříznivý výsledek 2:4 otočit na konečných 6:4. Velmi nás ale mrzí, že vůbec dopustíme takovýto průběh zápasu. Musíme se z toho poučit a být v koncovce lepší.