Kadaň - Mar. Lázně 6:9
Kralupy - Litoměřice 1:5

Petr Holejšovský, Miroslav Diblík

Posilněná juniorka nezaváhala

Ve druhém kole regionální ligy juniorů zvítězil Baník na ledě mosteckých Lvů vysoko 2:7. O góly se postarali hráči z kádru karlovarské juniorky, kteří posílili sokolovský tým. Hned pětkrát skóroval Vojtěch Steklý.

Baník přijel do Mostu v řádně posilněné sestavě a na ledě to bylo znát. Hned v první třetině vstřelil uklidňující dva góly Vojtěch Steklý a ze strany bývalého reprezentanta do 16 let to nebylo rozhodně všechno.

Ve 25. minutě sice domácí snížili na rozdíl jediného gólu, ale byl to znovu Vojtěch Steklý, který již ve 29. minutě završil hattrick – 1:3. Navíc ve 34. minutě přidal čtvrtou branku juniorský reprezentant Radek Janata, a když v úplném závěru v přesilové hře přidal Vojtěch Steklý svůj čtvrtý gól, bylo o vítězi zápasu téměř jasno – 1:5.

K tomu ve 45. minutě Sokolov znovu skóroval a nemohl to být nikdo jiný než Vojtěch Steklý. Ve zbytku zápasu oba celky přidaly po jedné vstřelené brance, kdy za Baník skóroval Radek Janata a tak body za výhru 2:7 putovaly na západ Čech.

Trenér Petr Holejšovský: Věděli jsme, že nás čeká extrémně těžké utkání, které musíme zvládnout a odčinit tak nevydařený domácí zápas s Kadaní. Odpovídala tomu i zvolená sestava na toto utkání a jsme moc rádi, že kluci, kteří nás posílili z extraligové karlovarské Energie, zápas dominantním rozdílem rozhodli. Velmi si vážíme zisku tří bodů a věříme, že bodovat budeme i v následujících dvou domácích utkáních. Uděláme pro to maximum.