• 36:00 Sobotka A.
  • 42:00 Rybár
  • 45:00 Beran

3. třída: Nejdek - Baník 5:13 (pravá strana)

Góly: 3x Pepé Rybár a Adam Sobotka, 2x Radek Sobotka, Ondra Kvasňovský a Maty Beran, 1x Honza Halberštát

Povinná výhra.

Kluci na soupeře od začátku vletěli, ale ten se nechtěl nechat. Až v polovině první třetiny se podařilo vstřelit gól a byly to hned dva za sebou. Co je podstatné, byly to góly baníkovců. Soupeř sice snížil, ale my jsme šli vzápětí do trháku dalšími dvěma góly. Třetina vyzněla jednoznačně pro nás. Trochu nám dělal problémy „modrý puk“, střely nám létaly všude možně. Ve druhé třetině jsme se na to zaměřili a šli jsme do trháku pěti góly v řadě. Adam v brance se snažil. Ve třetí třetině jsme přidali ještě čtyři branky a celé utkání jsme tak vyhráli 13:5. Všem děkuji za pěknou hru a z toho plynoucí výhru.