HC Stadion Cheb

Jan Pfister

Trenéři:

Petr Holejšovský, Luděk Beran

3. třída: Cheb - Baník 17:3 (levá strana)

V Chebu hrála také třetí třída. Na levé straně Baník svému soupeři nestačil a prohrál 17:3. Za Baník skórovali 2x Pavlína Horvátová a 1x Zdeněk Kreml.
LEVÁ STRANA: Dnes nám v brance musel při absenci gólmana vypomoci elév Simon Roller ze základny.

Na levé straně to byl naprostý opak oproti pravé straně. Kluci a slečna Pavlína se sice snažili, ale soupeř se snažil víc. Neplnili jsme dohodnuté postupy a pokyny trenérů, nebruslili jsme. V první třetině nám vůbec nešla kombinace. Družstvo bude muset zapracovat na hře jeden na jednoho a především na přihrávkách. Pokud se nenaučíme kombinovat, nemůžeme protihráče jako byl dnešní soupeř přehrát. Simon v brance se svým výkonem určitě neztratil.

Chtěl bych se zde omluvit Petru Unzeitigovi za komentář k zápasu v Nejdku. Jsem nerad, že to vyznělo tak, že za výsledek může jen brankář. Jen jsem chtěl uvést, že výkon brankáře zvedá výkon celého mužstva a brankář musí udržet pozornost po celou dobu utkání. Vím, že se Péťa vždy snaží, ale s pozorností má trochu problém. Petře, omlouvám se, ty jsi za výsledek nemohl.