Výsledky ligy: U20
Základní část - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 20.9. 2013 | 19.15 | HC PZ Kladno | HC Baník Sokolov | 6:3 |
Pá 20.9. 2013 | 19.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | SHC Klatovy | 12:1 |
Pá 20.9. 2013 | 19.15 | HC Klášterec nad Ohří | HC Letci Letňany | 1:2 SN |
Pá 20.9. 2013 | 19.15 | HC Stadion Litoměřice | HC Hvězda Praha | 2:0 |
Pá 20.9. 2013 | 19.15 | HC Kobra Praha | Sport Most | 5:4 |
Základní část - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 22.9. 2013 | 13.00 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Litoměřice | 0:2 |
Ne 22.9. 2013 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Klášterec nad Ohří | 7:2 |
Ne 22.9. 2013 | 17.00 | HC Letci Letňany | HC PZ Kladno | 4:5 |
Ne 22.9. 2013 | 17.00 | HC Hvězda Praha | HC Kobra Praha | 5:3 |
Ne 22.9. 2013 | 17.00 | SHC Klatovy | Sport Most | 4:6 |
Základní část - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 27.9. 2013 | 19.00 | HC Kobra Praha | HC Baník Sokolov | 3:5 |
Pá 27.9. 2013 | 19.00 | Sport Most | HC Hvězda Praha | 3:6 |
Pá 27.9. 2013 | 19.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Letci Letňany | 4:3 |
Pá 27.9. 2013 | 19.00 | HC PZ Kladno | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:4 |
Pá 27.9. 2013 | 19.00 | HC Klášterec nad Ohří | SHC Klatovy | 3:4 SN |
Základní část - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 29.9. 2013 | 17.00 | HC Baník Sokolov | Sport Most | 1:3 |
Ne 29.9. 2013 | 17.00 | SHC Klatovy | HC Hvězda Praha | 3:4 |
Ne 29.9. 2013 | 17.00 | HC Letci Letňany | HC Kobra Praha | 8:2 |
Ne 29.9. 2013 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Litoměřice | 4:2 |
Ne 29.9. 2013 | 17.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC PZ Kladno | 3:12 |
Základní část - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 4.10. 2013 | 19.15 | HC Hvězda Praha | HC Baník Sokolov | 4:2 |
Pá 4.10. 2013 | 19.15 | Sport Most | HC Letci Letňany | 1:3 |
Pá 4.10. 2013 | 19.15 | HC Kobra Praha | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:5 |
Pá 4.10. 2013 | 19.15 | HC Stadion Litoměřice | HC Klášterec nad Ohří | 7:6 |
Pá 4.10. 2013 | 19.15 | HC PZ Kladno | SHC Klatovy | 8:3 |
Základní část - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 6.10. 2013 | 10.00 | HC Letci Letňany | HC Hvězda Praha | 1:0 |
Ne 6.10. 2013 | 10.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | Sport Most | 3:2 |
Ne 6.10. 2013 | 10.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Kobra Praha | 4:3 |
Ne 6.10. 2013 | 10.00 | HC PZ Kladno | HC Stadion Litoměřice | 3:4 SN |
Ne 6.10. 2013 | 17.15 | SHC Klatovy | HC Baník Sokolov | 3:4 |
Základní část - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 11.10. 2013 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Letci Letňany | 6:4 |
Pá 11.10. 2013 | 19.15 | HC Hvězda Praha | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:4 |
Pá 11.10. 2013 | 19.15 | Sport Most | HC Klášterec nad Ohří | 7:3 |
Pá 11.10. 2013 | 19.15 | HC Kobra Praha | HC PZ Kladno | 0:3 |
Pá 11.10. 2013 | 19.15 | HC Stadion Litoměřice | SHC Klatovy | 6:3 |
Základní část - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 13.10. 2013 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Kobra Praha | 6:3 |
Ne 13.10. 2013 | -- | HC PZ Kladno | Sport Most | 4:0 |
Ne 13.10. 2013 | -- | HC Klášterec nad Ohří | HC Hvězda Praha | 3:2 |
Ne 13.10. 2013 | -- | SHC Klatovy | HC Letci Letňany | 3:8 |
Ne 13.10. 2013 | 10.30 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 7:2 |
Základní část - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 18.10. 2013 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Klášterec nad Ohří | 4:7 |
Pá 18.10. 2013 | 19.15 | HC Kobra Praha | SHC Klatovy | 3:5 |
Pá 18.10. 2013 | 19.15 | Sport Most | HC Stadion Litoměřice | 6:3 |
Pá 18.10. 2013 | 19.15 | HC Hvězda Praha | HC PZ Kladno | 1:7 |
Pá 18.10. 2013 | 19.15 | HC Letci Letňany | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:1 |
Základní část - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 20.10. 2013 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC PZ Kladno | 1:0 |
Ne 20.10. 2013 | 17.00 | Sport Most | HC Kobra Praha | 4:2 |
Ne 20.10. 2013 | 17.00 | HC Hvězda Praha | HC Stadion Litoměřice | 2:3 SN |
Ne 20.10. 2013 | 17.00 | HC Letci Letňany | HC Klášterec nad Ohří | 4:5 SN |
Ne 20.10. 2013 | 17.00 | SHC Klatovy | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:4 |
Základní část - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 25.10. 2013 | 19.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Baník Sokolov | 4:2 |
Pá 25.10. 2013 | 19.00 | Sport Most | SHC Klatovy | 6:1 |
Pá 25.10. 2013 | 19.00 | HC Kobra Praha | HC Hvězda Praha | 2:4 |
Pá 25.10. 2013 | 19.00 | HC PZ Kladno | HC Letci Letňany | 3:2 |
Pá 25.10. 2013 | 19.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:4 SN |
Základní část - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 27.10. 2013 | 10.00 | HC Baník Sokolov | HC Kobra Praha | 5:1 |
Ne 27.10. 2013 | 17.00 | HC Hvězda Praha | Sport Most | 4:1 |
Ne 27.10. 2013 | 17.00 | HC Letci Letňany | HC Stadion Litoměřice | 1:2 SN |
Ne 27.10. 2013 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC PZ Kladno | 6:5 SN |
Ne 27.10. 2013 | 17.00 | SHC Klatovy | HC Klášterec nad Ohří | 1:7 |
Základní část - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 15.11. 2013 | 18.45 | Sport Most | HC Baník Sokolov | 7:2 |
Pá 15.11. 2013 | 18.45 | HC Hvězda Praha | SHC Klatovy | 5:2 |
Pá 15.11. 2013 | 18.45 | HC Kobra Praha | HC Letci Letňany | 1:6 |
Pá 15.11. 2013 | 18.45 | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:0 |
Pá 15.11. 2013 | 18.45 | HC PZ Kladno | HC Klášterec nad Ohří | 7:6 SN |
Základní část - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 17.11. 2013 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Hvězda Praha | 2:1 SN |
Ne 17.11. 2013 | 17.00 | HC Letci Letňany | Sport Most | 6:3 |
Ne 17.11. 2013 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Kobra Praha | 6:5 |
Ne 17.11. 2013 | 17.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Stadion Litoměřice | 3:2 SN |
Ne 17.11. 2013 | 17.00 | SHC Klatovy | HC PZ Kladno | 0:7 |
Základní část - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 22.11. 2013 | 19.15 | HC Baník Sokolov | SHC Klatovy | 5:3 |
Pá 22.11. 2013 | 19.15 | HC Hvězda Praha | HC Letci Letňany | 2:5 |
Pá 22.11. 2013 | 19.15 | Sport Most | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:1 |
Pá 22.11. 2013 | 19.15 | HC Kobra Praha | HC Klášterec nad Ohří | 1:6 |
Pá 22.11. 2013 | 19.15 | HC Stadion Litoměřice | HC PZ Kladno | 4:3 SN |
Základní část - 16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 24.11. 2013 | 11.00 | HC Letci Letňany | HC Baník Sokolov | 3:1 |
Ne 24.11. 2013 | 11.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Hvězda Praha | 4:2 |
Ne 24.11. 2013 | 11.00 | HC Klášterec nad Ohří | Sport Most | 3:1 |
Ne 24.11. 2013 | 11.00 | HC PZ Kladno | HC Kobra Praha | 4:6 |
Ne 24.11. 2013 | 11.00 | SHC Klatovy | HC Stadion Litoměřice | 2:5 |
Základní část - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 29.11. 2013 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 0:8 |
Pá 29.11. 2013 | 19.15 | HC Kobra Praha | HC Stadion Litoměřice | 0:3 |
Pá 29.11. 2013 | 19.15 | Sport Most | HC PZ Kladno | 4:8 |
Pá 29.11. 2013 | 19.15 | HC Hvězda Praha | HC Klášterec nad Ohří | 3:0 |
Pá 29.11. 2013 | 19.15 | HC Letci Letňany | SHC Klatovy | 4:2 |
Základní část - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 1.12. 2013 | 13.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Baník Sokolov | 3:4 SN |
Ne 1.12. 2013 | 13.00 | SHC Klatovy | HC Kobra Praha | 1:4 |
Ne 1.12. 2013 | 13.00 | HC Stadion Litoměřice | Sport Most | 4:3 |
Ne 1.12. 2013 | 13.00 | HC PZ Kladno | HC Hvězda Praha | 3:2 SN |
Ne 1.12. 2013 | 13.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Letci Letňany | 2:1 |
O udržení - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 6.12. 2013 | 19.00 | HC Kobra Praha | HC Baník Sokolov | 4:2 |
Pá 6.12. 2013 | 19.00 | HC Hvězda Praha | SHC Klatovy | 3:1 |
Pá 6.12. 2013 | 19.00 | HC Klášterec nad Ohří | Sport Most | 7:4 |
O udržení - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 8.12. 2013 | 10.00 | SHC Klatovy | HC Baník Sokolov | 4:0 |
Ne 8.12. 2013 | 10.00 | Sport Most | HC Kobra Praha | 2:6 |
Ne 8.12. 2013 | 10.00 | HC Hvězda Praha | HC Klášterec nad Ohří | 3:6 |
O udržení - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 12.12. 2013 | 19.00 | HC Baník Sokolov | Sport Most | 1:2 SN |
Čt 12.12. 2013 | 19.00 | HC Kobra Praha | HC Hvězda Praha | 3:5 |
Čt 12.12. 2013 | 19.00 | HC Klášterec nad Ohří | SHC Klatovy | 4:2 |
O udržení - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 15.12. 2013 | 10.30 | HC Hvězda Praha | HC Baník Sokolov | 2:1 |
Ne 15.12. 2013 | 10.30 | SHC Klatovy | Sport Most | 2:3 |
Ne 15.12. 2013 | 10.30 | HC Klášterec nad Ohří | HC Kobra Praha | 5:2 |
O udržení - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 9.1. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Klášterec nad Ohří | 1:5 |
Čt 9.1. 2014 | 19.15 | HC Kobra Praha | SHC Klatovy | 9:0 |
Čt 9.1. 2014 | 19.15 | Sport Most | HC Hvězda Praha | 2:3 |
O udržení - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 12.1. 2014 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Kobra Praha | 5:1 |
Ne 12.1. 2014 | 17.00 | Sport Most | HC Klášterec nad Ohří | 4:7 |
Ne 12.1. 2014 | 17.00 | SHC Klatovy | HC Hvězda Praha | 2:1 SN |
O udržení - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 17.1. 2014 | 17.30 | SHC Klatovy | HC Baník Sokolov | 6:1 |
Pá 17.1. 2014 | 17.30 | HC Kobra Praha | Sport Most | 6:3 |
Pá 17.1. 2014 | 17.30 | HC Klášterec nad Ohří | HC Hvězda Praha | 2:5 |
O udržení - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 19.1. 2014 | 11.30 | Sport Most | HC Baník Sokolov | 5:6 SN |
Ne 19.1. 2014 | 11.30 | SHC Klatovy | HC Klášterec nad Ohří | 5:3 |
Ne 19.1. 2014 | 11.30 | HC Hvězda Praha | HC Kobra Praha | 2:3 |
O udržení - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 24.1. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Hvězda Praha | 5:2 |
Pá 24.1. 2014 | 19.15 | HC Kobra Praha | HC Klášterec nad Ohří | 2:4 |
Pá 24.1. 2014 | 19.15 | Sport Most | SHC Klatovy | 8:1 |
O udržení - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 26.1. 2014 | 17.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Baník Sokolov | 5:2 |
Ne 26.1. 2014 | 17.00 | SHC Klatovy | HC Kobra Praha | 3:4 |
Ne 26.1. 2014 | 17.00 | HC Hvězda Praha | Sport Most | 5:3 |
O udržení - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 14.2. 2014 | -- | HC Hvězda Praha | SHC Klatovy | 7:5 |
Pá 14.2. 2014 | -- | HC Klášterec nad Ohří | Sport Most | 5:6 |
Pá 14.2. 2014 | 10.00 | HC Kobra Praha | HC Baník Sokolov |
O udržení - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 16.2. 2014 | 17.00 | HC Baník Sokolov | SHC Klatovy | 6:3 |
Ne 16.2. 2014 | 17.00 | Sport Most | HC Kobra Praha | 3:0 |
Ne 16.2. 2014 | 17.00 | HC Hvězda Praha | HC Klášterec nad Ohří | 6:1 |
O udržení - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 19.2. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | Sport Most | 7:5 |
St 19.2. 2014 | 19.15 | HC Kobra Praha | HC Hvězda Praha | 1:4 |
St 19.2. 2014 | 19.15 | HC Klášterec nad Ohří | SHC Klatovy | 7:0 |
O udržení - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 23.2. 2014 | 10.30 | HC Hvězda Praha | HC Baník Sokolov | 5:3 |
Ne 23.2. 2014 | 10.30 | HC Klášterec nad Ohří | HC Kobra Praha | 6:1 |
Ne 23.2. 2014 | 10.30 | SHC Klatovy | Sport Most | 4:5 |
O udržení - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 28.2. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Klášterec nad Ohří | 4:6 |
Pá 28.2. 2014 | 19.15 | Sport Most | HC Hvězda Praha | 4:2 |
Pá 28.2. 2014 | 19.15 | HC Kobra Praha | SHC Klatovy | 5:2 |
O udržení - 16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 2.3. 2014 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Kobra Praha | 3:4 |
Ne 2.3. 2014 | 17.00 | Sport Most | HC Klášterec nad Ohří | 5:6 |
Ne 2.3. 2014 | 17.00 | SHC Klatovy | HC Hvězda Praha | 8:2 |
O udržení - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 7.3. 2014 | 13.00 | HC Baník Sokolov | SHC Klatovy | 8:3 |
Pá 7.3. 2014 | 13.00 | HC Kobra Praha | Sport Most | 6:4 |
Pá 7.3. 2014 | 13.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Hvězda Praha | 8:3 |
O udržení - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 9.3. 2014 | 11.30 | Sport Most | HC Baník Sokolov | 10:4 |
Ne 9.3. 2014 | 11.30 | HC Hvězda Praha | HC Kobra Praha | 5:3 |
Ne 9.3. 2014 | 11.30 | SHC Klatovy | HC Klášterec nad Ohří | 6:7 SN |
O udržení - 19. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 14.3. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Hvězda Praha | 0:6 |
Pá 14.3. 2014 | 19.15 | Sport Most | SHC Klatovy | 5:2 |
Pá 14.3. 2014 | 19.15 | HC Kobra Praha | HC Klášterec nad Ohří | 7:2 |
O udržení - 20. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 16.3. 2014 | 13.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Baník Sokolov | 3:6 |
Ne 16.3. 2014 | 13.00 | SHC Klatovy | HC Kobra Praha | 2:3 SN |
Ne 16.3. 2014 | 13.00 | HC Hvězda Praha | Sport Most | 5:6 |