Výsledky ligy: U20
Základní část - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 19.9. 2014 | 19.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:16 |
Pá 19.9. 2014 | 19.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Kobra Praha | 6:2 |
Pá 19.9. 2014 | 19.00 | HC Letci Letňany | Sport Most | 3:4 |
Pá 19.9. 2014 | 19.00 | HC Hvězda Praha | HC Klášterec nad Ohří | 3:2 |
Pá 19.9. 2014 | 19.15 | HC PZ Kladno | HC Baník Sokolov | 3:4 SN |
Základní část - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 21.9. 2014 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Letci Letňany | 3:0 |
Ne 21.9. 2014 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Ústí nad Labem | 0:6 |
Ne 21.9. 2014 | 17.00 | HC Kobra Praha | HC PZ Kladno | 5:6 |
Ne 21.9. 2014 | 17.00 | Sport Most | HC Hvězda Praha | 0:6 |
Ne 21.9. 2014 | 17.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Klášterec nad Ohří | 4:9 |
Základní část - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 26.9. 2014 | 19.00 | HC Klášterec nad Ohří | Sport Most | 6:0 |
Pá 26.9. 2014 | 19.00 | HC Letci Letňany | HC Kobra Praha | 8:3 |
Pá 26.9. 2014 | 19.00 | HC PZ Kladno | HC Slovan Ústí nad Labem | 7:1 |
Pá 26.9. 2014 | 19.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Berounští medvědi o.s. | 10:2 |
Pá 26.9. 2014 | 19.15 | HC Hvězda Praha | HC Baník Sokolov | 0:3 |
Základní část - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 28.9. 2014 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Klášterec nad Ohří | 3:2 |
Ne 28.9. 2014 | 17.00 | HC Berounští medvědi o.s. | Sport Most | 1:6 |
Ne 28.9. 2014 | 17.00 | HC Kobra Praha | HC Hvězda Praha | 1:8 |
Ne 28.9. 2014 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Letci Letňany | 3:2 SN |
Ne 28.9. 2014 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | HC PZ Kladno | 6:4 |
Základní část - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 3.10. 2014 | 19.00 | Sport Most | HC Baník Sokolov | 4:5 SN |
Pá 3.10. 2014 | 19.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Kobra Praha | 5:6 |
Pá 3.10. 2014 | 19.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Hvězda Praha | 6:2 |
Pá 3.10. 2014 | 19.00 | HC Letci Letňany | HC Stadion Litoměřice | 2:3 |
Pá 3.10. 2014 | 19.00 | HC PZ Kladno | HC Berounští medvědi o.s. | 10:2 |
Základní část - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 5.10. 2014 | 12.30 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Baník Sokolov | 0:7 |
Ne 5.10. 2014 | 17.00 | HC Kobra Praha | Sport Most | 3:2 |
Ne 5.10. 2014 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Klášterec nad Ohří | 1:4 |
Ne 5.10. 2014 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Hvězda Praha | 4:2 |
Ne 5.10. 2014 | 17.00 | HC PZ Kladno | HC Letci Letňany | 1:4 |
Základní část - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 10.10. 2014 | 19.00 | Sport Most | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:3 |
Pá 10.10. 2014 | 19.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Stadion Litoměřice | 9:3 |
Pá 10.10. 2014 | 19.00 | HC Hvězda Praha | HC PZ Kladno | 4:7 |
Pá 10.10. 2014 | 19.00 | HC Letci Letňany | HC Berounští medvědi o.s. | 10:4 |
Pá 10.10. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Kobra Praha | 6:1 |
Základní část - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 12.10. 2014 | 14.45 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 3:2 |
Ne 12.10. 2014 | 17.00 | HC Letci Letňany | HC Hvězda Praha | 1:2 |
Ne 12.10. 2014 | 17.00 | HC PZ Kladno | HC Klášterec nad Ohří | 6:4 |
Ne 12.10. 2014 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | Sport Most | 8:4 |
Ne 12.10. 2014 | 17.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Kobra Praha | 1:3 |
Základní část - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 17.10. 2014 | 19.00 | HC Hvězda Praha | HC Berounští medvědi o.s. | 10:2 |
Pá 17.10. 2014 | 19.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Letci Letňany | 5:3 |
Pá 17.10. 2014 | 19.00 | Sport Most | HC PZ Kladno | 4:2 |
Pá 17.10. 2014 | 19.00 | HC Kobra Praha | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:9 |
Pá 17.10. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Litoměřice | 2:1 |
Základní část - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 24.10. 2014 | 19.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Hvězda Praha | 5:3 |
Pá 24.10. 2014 | 19.00 | Sport Most | HC Letci Letňany | 6:2 |
Pá 24.10. 2014 | 19.00 | HC Kobra Praha | HC Stadion Litoměřice | 4:6 |
Pá 24.10. 2014 | 19.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Berounští medvědi o.s. | 5:0 KK |
Pá 24.10. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC PZ Kladno | 6:5 SN |
Základní část - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 26.10. 2014 | 11.00 | HC Letci Letňany | HC Baník Sokolov | 5:2 |
Ne 26.10. 2014 | 17.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Berounští medvědi o.s. | 5:0 KK |
Ne 26.10. 2014 | 17.00 | HC Hvězda Praha | Sport Most | 2:3 |
Ne 26.10. 2014 | 17.00 | HC PZ Kladno | HC Kobra Praha | 7:4 |
Ne 26.10. 2014 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Litoměřice | 4:3 |
Základní část - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 31.10. 2014 | 19.00 | Sport Most | HC Klášterec nad Ohří | 1:4 |
Pá 31.10. 2014 | 19.00 | HC Kobra Praha | HC Letci Letňany | 1:5 |
Pá 31.10. 2014 | 19.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC PZ Kladno | 5:7 |
Pá 31.10. 2014 | 19.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Stadion Litoměřice | 0:5 KK |
Pá 31.10. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Hvězda Praha | 3:2 SN |
Základní část - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 2.11. 2014 | 13.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Baník Sokolov | 1:3 |
Ne 2.11. 2014 | 17.00 | Sport Most | HC Berounští medvědi o.s. | 5:0 KK |
Ne 2.11. 2014 | 17.00 | HC Hvězda Praha | HC Kobra Praha | 8:1 |
Ne 2.11. 2014 | 17.00 | HC Letci Letňany | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:1 |
Ne 2.11. 2014 | 17.00 | HC PZ Kladno | HC Stadion Litoměřice | 2:3 |
Základní část - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 7.11. 2014 | 19.00 | HC Kobra Praha | HC Klášterec nad Ohří | 2:3 |
Pá 7.11. 2014 | 19.00 | HC Hvězda Praha | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:6 |
Pá 7.11. 2014 | 19.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Letci Letňany | 0:2 |
Pá 7.11. 2014 | 19.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC PZ Kladno | 0:5 KK |
Pá 7.11. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | Sport Most | 8:1 |
Základní část - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 9.11. 2014 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Berounští medvědi o.s. | 5:0 KK |
Ne 9.11. 2014 | 17.00 | Sport Most | HC Kobra Praha | 4:0 |
Ne 9.11. 2014 | 17.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:1 |
Ne 9.11. 2014 | 17.00 | HC Hvězda Praha | HC Stadion Litoměřice | 1:3 |
Ne 9.11. 2014 | 17.00 | HC Letci Letňany | HC PZ Kladno | 6:4 |
Základní část - 16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 14.11. 2014 | 19.00 | HC Kobra Praha | HC Baník Sokolov | 5:1 |
Pá 14.11. 2014 | 19.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | Sport Most | 9:3 |
Pá 14.11. 2014 | 19.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Klášterec nad Ohří | 7:1 |
Pá 14.11. 2014 | 19.00 | HC PZ Kladno | HC Hvězda Praha | 7:3 |
Pá 14.11. 2014 | 19.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Letci Letňany | 0:5 KK |
Základní část - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 16.11. 2014 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 0:1 SN |
Ne 16.11. 2014 | 17.00 | HC Hvězda Praha | HC Letci Letňany | 5:2 |
Ne 16.11. 2014 | 17.00 | HC Klášterec nad Ohří | HC PZ Kladno | 1:4 |
Ne 16.11. 2014 | 17.00 | Sport Most | HC Stadion Litoměřice | 2:5 |
Ne 16.11. 2014 | 17.00 | HC Kobra Praha | HC Berounští medvědi o.s. | 5:0 KK |
Základní část - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 23.11. 2014 | 10.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Baník Sokolov | 0:2 |
Ne 23.11. 2014 | 17.00 | HC Berounští medvědi o.s. | HC Hvězda Praha | 0:5 KK |
Ne 23.11. 2014 | 17.00 | HC Letci Letňany | HC Klášterec nad Ohří | 4:3 |
Ne 23.11. 2014 | 17.00 | HC PZ Kladno | Sport Most | 5:1 |
Ne 23.11. 2014 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Kobra Praha | 5:3 |
Nadstavba - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 28.11. 2014 | 19.15 | HC Baník Sokolov | IHC Písek | 3:2 |
Pá 28.11. 2014 | 19.15 | HC PZ Kladno | HC Stadion Litoměřice | 4:1 |
Pá 28.11. 2014 | 19.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Rebel Havlíčkův Brod | 4:5 SN |
Nadstavba - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 30.11. 2014 | 13.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:6 |
Ne 30.11. 2014 | 13.00 | HC Rebel Havlíčkův Brod | HC Stadion Litoměřice | 1:3 |
Ne 30.11. 2014 | 13.00 | IHC Písek | HC PZ Kladno | 9:6 |
Nadstavba - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 5.12. 2014 | 19.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Baník Sokolov | 6:5 |
Pá 5.12. 2014 | 19.00 | HC PZ Kladno | HC Rebel Havlíčkův Brod | 3:2 |
Pá 5.12. 2014 | 19.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | IHC Písek | 6:3 |
Nadstavba - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 7.12. 2014 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC PZ Kladno | 0:4 |
Ne 7.12. 2014 | 17.00 | IHC Písek | HC Rebel Havlíčkův Brod | 6:5 |
Ne 7.12. 2014 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Litoměřice | 3:4 SN |
Nadstavba - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 12.12. 2014 | 18.30 | HC Rebel Havlíčkův Brod | HC Baník Sokolov | 3:1 |
Pá 12.12. 2014 | 18.30 | HC Stadion Litoměřice | IHC Písek | 6:10 |
Pá 12.12. 2014 | 18.30 | HC PZ Kladno | HC Slovan Ústí nad Labem | 7:10 |
Nadstavba - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 14.12. 2014 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC PZ Kladno | 9:4 |
Ne 14.12. 2014 | -- | HC Rebel Havlíčkův Brod | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:3 |
Ne 14.12. 2014 | 13.00 | HC Baník Sokolov | IHC Písek | 1:2 |
Nadstavba - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 19.12. 2014 | -- | HC PZ Kladno | IHC Písek | 1:3 |
Pá 19.12. 2014 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Rebel Havlíčkův Brod | 4:3 SN |
Pá 19.12. 2014 | 18.30 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 4:1 |
Nadstavba - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 21.12. 2014 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Litoměřice | 3:2 |
Ne 21.12. 2014 | 17.00 | IHC Písek | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:3 SN |
Ne 21.12. 2014 | 17.00 | HC Rebel Havlíčkův Brod | HC PZ Kladno | 6:1 |
Nadstavba - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 9.1. 2015 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Ústí nad Labem | 7:4 |
Pá 9.1. 2015 | -- | HC Rebel Havlíčkův Brod | IHC Písek | 3:2 SN |
Pá 9.1. 2015 | 19.15 | HC PZ Kladno | HC Baník Sokolov | 7:6 SN |
Nadstavba - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 11.1. 2015 | -- | IHC Písek | HC Stadion Litoměřice | 5:4 |
Ne 11.1. 2015 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC PZ Kladno | 9:4 |
Ne 11.1. 2015 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Rebel Havlíčkův Brod | 10:2 |
Nadstavba - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 18.1. 2015 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC PZ Kladno | 5:2 |
Ne 18.1. 2015 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Rebel Havlíčkův Brod | 8:4 |
Ne 18.1. 2015 | 18.30 | IHC Písek | HC Baník Sokolov | 5:1 |
Nadstavba - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 23.1. 2015 | -- | IHC Písek | HC PZ Kladno | 8:5 |
Pá 23.1. 2015 | -- | HC Rebel Havlíčkův Brod | HC Stadion Litoměřice | 2:3 |
Pá 23.1. 2015 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:4 |
Nadstavba - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 25.1. 2015 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | IHC Písek | 2:3 |
Ne 25.1. 2015 | -- | HC PZ Kladno | HC Rebel Havlíčkův Brod | 6:2 |
Ne 25.1. 2015 | 11.45 | HC Stadion Litoměřice | HC Baník Sokolov | 4:1 |
Nadstavba - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 30.1. 2015 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Litoměřice | 3:0 |
Pá 30.1. 2015 | -- | IHC Písek | HC Rebel Havlíčkův Brod | 5:3 |
Pá 30.1. 2015 | 19.15 | HC Baník Sokolov | HC PZ Kladno | 7:5 |
Nadstavba - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 13.2. 2015 | -- | HC Stadion Litoměřice | IHC Písek | 2:3 SN |
Pá 13.2. 2015 | -- | HC PZ Kladno | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:6 |
Pá 13.2. 2015 | 18.00 | HC Rebel Havlíčkův Brod | HC Baník Sokolov | 0:7 |
Nadstavba - 16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 6.2. 2015 | 18.00 | IHC Písek | HC Baník Sokolov | 7:4 |
Ne 15.2. 2015 | -- | HC PZ Kladno | HC Stadion Litoměřice | 5:3 |
Ne 15.2. 2015 | -- | HC Rebel Havlíčkův Brod | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:2 |
Nadstavba - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 20.2. 2015 | -- | HC PZ Kladno | IHC Písek | 3:4 |
Pá 20.2. 2015 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Rebel Havlíčkův Brod | 5:1 |
Pá 20.2. 2015 | 19.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 4:3 |
Nadstavba - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 22.2. 2015 | -- | IHC Písek | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:5 |
Ne 22.2. 2015 | -- | HC Rebel Havlíčkův Brod | HC PZ Kladno | 8:3 |
Ne 22.2. 2015 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Litoměřice | 4:0 |
Nadstavba - 19. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 27.2. 2015 | -- | HC Rebel Havlíčkův Brod | IHC Písek | 1:2 |
Pá 27.2. 2015 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:3 |
Pá 27.2. 2015 | 16.45 | HC PZ Kladno | HC Baník Sokolov | 3:4 SN |
Nadstavba - 20. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 1.3. 2015 | -- | IHC Písek | HC Stadion Litoměřice | 6:3 |
Ne 1.3. 2015 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC PZ Kladno | 5:4 |
Ne 1.3. 2015 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Rebel Havlíčkův Brod | 2:5 |