Kladno B - Pilsen Wolves 3:17
Slaný - HC Škoda Plzeň 4:7

David Troška

Mladší žáci vstoupili do ligy remízou ve Varech

Velmi cenný bod vybojovali mladší žáci na ledě Karlových Varů. Baník vyrovnal šest vteřin před koncem.

Kategorie U12 se na úvod nového ročníku ligy mladších žáků utkala v předehrávce s Karlovými Vary. Na ledě favorita šel Baník do vedení v 7. minutě, kdy se trefil Josef Maurer. Domácí ale velmi brzy vyrovnali. Po dvaceti minutách na ukazateli skóre svítil stav 1:1.

Úvod druhé třetiny Baníku vyšel. Nejprve strhnul vedení na stranu Baníku Matyáš Petr Kurča a vzápětí zvyšoval na 1:3 Daniel Zachar. Ale i po druhé třetině byl stav nerozhodný. Nejprve v polovině zápasu Dankanics snížil na 2:3 a v poslední minutě srovnal Vorel – 3:3.

Na začátku třetího dějství šly Karlovy Vary poprvé do vedení zásluhou Kuljase. Pokračoval boj a v 51. minutě bylo znovu srovnáno po gólu Vojty Krásy. Jenže v 53. minutě Kuljas završil hattrick a na řadě tak byl znovu Baník. Jenže čas ubíhal. 25 vteřin před koncem Baník odvolal gólmana, zkusil hru v šesti a podařilo se. Pouhých šest sekund před koncem totiž Vojtěch Krása rozradostnil sokolovský celek a srovnal na 5:5.

Trenér David Troška: Utkání bylo od začátku vyrovnané, hrálo se nahoru - dolů a tempo hry bylo na velmi slušné úrovni. Poté, co soupeř otočil skóre v průběhu utkání z 1:3 na 4:3, jsme nakonec rádi za remízu, kterou jsme si vybojovali 6 vteřin před koncem gólem na 5:5.