Ml
ádežnické
.
celky finančně podporuje
město Sokolov
Menu
Rozpis ledu
30. týden (22. 7. - 28. 7.)
31. týden (29. 7. - 4. 8.)
32. týden (5. 8. - 11. 8.)
33. týden (12. 8. - 18. 8.)
Nábor
Klub
Stadion
Info
Pronájem ledové plochy
Návštěvní řád
Historie
Historie klubu
Rok 1945
Sezóny 1946-47 a 1947-48
Sezóna 1948-49
Sezóna 1949-50
Sezóna 1950-51
Sezóna 1951-52
Sezóna 2000-01
Přehled hráčů od sezony 90/91
Celkový přehled hráčů - (pdf)
Pořadí od sezony 1990/1991 - CELKEM
Statistiky od sezony 1999/2000 - (pdf)
Pořadí od sezony 1999/2000 - CELKEM
Playoff od sezony 1999/2000 - (pdf)
Pořadí od sezony 1999/2000 - PLAYOFF
Baráž od sezony 1999/2000 - (pdf)
Pořadí od sezony 1999/2000 - BARÁŽ
Brankáři od sezony 1990/1991 - (pdf)
Pořadí od sezony 1990/1991 - BRANKÁŘI
Cizinci od sezony 1990/1991 - (pdf)
Pořadí od sezony 1990/1991 - CIZINCI
Aktuální hráči - (pdf)
Pořadí - AKTUÁLNÍ HRÁČI
Vstupenky
Vstupenky
Permanentky
Kontakty
Osobnosti
Tomáš Vokoun
Radek Duda
David Hruška
Erich Künhackl
Václav Benák
Lukáš Mensator
Klubové symboly
Ke stažení
Vnitřní řád
Stanovy
Přihláška
Klubové příspěvky na sezonu 2023/24
Logo + logomanuál
Žádosti
Zdravotní prohlídka
Vstupní
Opakovaná
Projekty
Pomáháme
Projekty klubu
A-tým
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Výsledky ligy
Statistiky
Celý tým
Kanadské bodování
Realizační tým 2024/25
Týmy
Realizační týmy
U6
Soupiska
U7
Soupiska
U 8
Zápasy
Soupiska
U 9
Zápasy
Soupiska
U 10
Zápasy
Soupiska
U 11
Zápasy
Soupiska
U 12
Zápasy
Soupiska
Tabulka
Výsledky ligy
Statistiky týmu
U 13
Zápasy
Soupiska
Tabulka
Výsledky ligy
Statistiky týmu
U 14
Zápasy
Soupiska
Tabulka
Výsledky ligy
Statistiky týmu
U 15
Zápasy
Soupiska
Tabulka
Výsledky ligy
Statistiky týmu
Dorost
Zápasy
Soupiska
Tabulka
Kanadské bodování
Výsledky ligy
Statistiky týmu
Junioři
Zápasy
Soupiska
Tabulka
Výsledky ligy
Kanadské bodování
Statistiky týmu
B-tým
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Výsledky ligy
Kanadské bodování
Kontakty
Stará garda
Informace o týmu
Soupiska
Zápasy
Fanoušci
Fotogalerie
24/25
23/24
…
02/03
01/02
Týmová fota
A-tým
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
4. třída
3.třída
Fanklub
Partneři
Klubový info. systém
ČT 8.8.2024 17.00 - příp. zápasy
HC Baník Sokolov
HC Energie Karlovy Vary
SO 10.8.2024 17.00 - příp. zápasy
Eisbären Regensburg
HC Baník Sokolov
ČT 15.8.2024 18.00 - příp. zápasy
HC Baník Sokolov
Piráti Chomutov
PÁ 16.8.2024 17.00 - příp. zápasy
HC Stadion Cheb
HC Baník Sokolov
ÚT 20.8.2024 18.00 - příp. zápasy
HC Baník Sokolov
Blue Devils Weiden
ČT 22.8.2024 18.00 - příp. zápasy
HC Baník Sokolov
HC Stadion Litoměřice
ÚT 27.8.2024 17.30 - příp. zápasy
HC Stadion Litoměřice
HC Baník Sokolov
ÚT 3.9.2024 17.30 - příp. zápasy
Piráti Chomutov
HC Baník Sokolov
ČT 5.9.2024 18.00 - příp. zápasy
HC Baník Sokolov
Deggendorfer SC
SO 14.9.2024 17.30 - 1. kolo
HC Stadion Litoměřice
HC Baník Sokolov
ST 18.9.2024 18.00 - 2. kolo
HC Baník Sokolov
PSG Berani Zlín
SO 21.9.2024 17.00 - 3. kolo
LHK Jestřábi Prostějov
HC Baník Sokolov
PO 23.9.2024 18.00 - 4. kolo
HC Baník Sokolov
SK Horácká Slavia Třebíč
ST 25.9.2024 17.30 - 5. kolo
HC Dukla Jihlava
HC Baník Sokolov
SO 28.9.2024 17.00 - 6. kolo
HC Baník Sokolov
HC ZUBR Přerov
ST 2.10.2024 18.00 - 7. kolo
HC Slavia Praha
HC Baník Sokolov
SO 5.10.2024 17.00 - 8. kolo
HC Baník Sokolov
Piráti Chomutov
PO 7.10.2024 18.00 - 9. kolo
HC Dynamo Pardubice "B"
HC Baník Sokolov
ST 9.10.2024 17.00 - 10. kolo
HC Frýdek-Místek
HC Baník Sokolov
SO 12.10.2024 17.00 - 11. kolo
HC Baník Sokolov
HC RT Torax Poruba 2011
ST 16.10.2024 17.30 - 12. kolo
VHK ROBE Vsetín
HC Baník Sokolov
SO 19.10.2024 17.00 - 13. kolo
HC Baník Sokolov
SC Kolín
PO 21.10.2024 18.00 - 14. kolo
HC Baník Sokolov
HC Stadion Litoměřice
ST 23.10.2024 17.30 - 15. kolo
PSG Berani Zlín
HC Baník Sokolov
SO 26.10.2024 17.00 - 16. kolo
HC Baník Sokolov
LHK Jestřábi Prostějov
ST 30.10.2024 18.00 - 17. kolo
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Baník Sokolov
SO 2.11.2024 17.00 - 18. kolo
HC Baník Sokolov
HC Dukla Jihlava
NE 10.11.2024 17.00 - 19. kolo
HC ZUBR Přerov
HC Baník Sokolov
ST 13.11.2024 18.00 - 20. kolo
HC Baník Sokolov
HC Slavia Praha
SO 16.11.2024 17.30 - 21. kolo
Piráti Chomutov
HC Baník Sokolov
ST 20.11.2024 18.00 - 22. kolo
HC Baník Sokolov
HC Dynamo Pardubice "B"
SO 23.11.2024 17.00 - 23. kolo
HC Baník Sokolov
HC Frýdek-Místek
PO 25.11.2024 17.30 - 24. kolo
HC RT Torax Poruba 2011
HC Baník Sokolov
ST 27.11.2024 18.00 - 25. kolo
HC Baník Sokolov
VHK ROBE Vsetín
SO 30.11.2024 16.00 - 26. kolo
SC Kolín
HC Baník Sokolov
ST 4.12.2024 17.30 - 27. kolo
HC Stadion Litoměřice
HC Baník Sokolov
SO 7.12.2024 17.00 - 28. kolo
HC Baník Sokolov
PSG Berani Zlín
NE 15.12.2024 17.00 - 29. kolo
LHK Jestřábi Prostějov
HC Baník Sokolov
ST 18.12.2024 18.00 - 30. kolo
HC Baník Sokolov
SK Horácká Slavia Třebíč
SO 21.12.2024 17.00 - 31. kolo
HC Dukla Jihlava
HC Baník Sokolov
PÁ 27.12.2024 17.00 - 32. kolo
HC Baník Sokolov
HC ZUBR Přerov
NE 29.12.2024 15.00 - 33. kolo
HC Slavia Praha
HC Baník Sokolov
SO 4.1.2025 17.00 - 34. kolo
HC Baník Sokolov
Piráti Chomutov
PO 6.1.2025 18.00 - 35. kolo
HC Dynamo Pardubice "B"
HC Baník Sokolov
ST 8.1.2025 17.00 - 39. kolo
HC Frýdek-Místek
HC Baník Sokolov
SO 11.1.2025 17.00 - 37. kolo
HC Baník Sokolov
HC RT Torax Poruba 2011
ST 15.1.2025 17.30 - 38. kolo
VHK ROBE Vsetín
HC Baník Sokolov
SO 18.1.2025 17.00 - 40. kolo
HC Baník Sokolov
SC Kolín
PO 20.1.2025 18.00 - 42. kolo
HC Baník Sokolov
HC Stadion Litoměřice
ST 22.1.2025 17.30 - 41. kolo
PSG Berani Zlín
HC Baník Sokolov
SO 25.1.2025 17.00 - 43. kolo
HC Baník Sokolov
LHK Jestřábi Prostějov
ST 29.1.2025 18.00 - 44. kolo
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Baník Sokolov
SO 1.2.2025 17.00 - 45. kolo
HC Baník Sokolov
HC Dukla Jihlava
NE 9.2.2025 17.00 - 46. kolo
HC ZUBR Přerov
HC Baník Sokolov
ST 12.2.2025 18.00 - 47. kolo
HC Baník Sokolov
HC Slavia Praha
SO 15.2.2025 17.30 - 48. kolo
Piráti Chomutov
HC Baník Sokolov
ST 19.2.2025 18.00 - 49. kolo
HC Baník Sokolov
HC Dynamo Pardubice "B"
SO 22.2.2025 17.00 - 50. kolo
HC Baník Sokolov
HC Frýdek-Místek
PO 24.2.2025 17.30 - 51. kolo
HC RT Torax Poruba 2011
HC Baník Sokolov
ST 26.2.2025 18.00 - 52. kolo
HC Baník Sokolov
VHK ROBE Vsetín
Kanadské bodování: U20
Sezóna:
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
…
02/03
01/02
Základní část + Nadstavba
Jméno
Z
B
A
(A1+A2)
Body
1.
Josef Blecha
31
36
30
(22+8)
66
2.
Nicolas Mareček
30
20
24
(18+6)
44
3.
David Varvařovský
24
17
21
(18+3)
38
4.
Jan Neubert
34
19
17
(15+2)
36
5.
Jan Korčmaroš
16
15
12
(7+5)
27
6.
Robin Valta
33
8
15
(14+1)
23
7.
Filip Galla
26
9
9
(6+3)
18
8.
Samuel Ondrejka
34
7
11
(8+3)
18
9.
Ondrej Príhoda
13
7
11
(7+4)
18
10.
Antonín Pašek
28
12
5
(3+2)
17
11.
Steven Blengino
19
6
11
(6+5)
17
12.
Jaroslav Sýkora
27
2
15
(11+4)
17
13.
Miroslav Czingel
23
8
8
(6+2)
16
14.
Lukáš Bubeliny
34
4
10
(7+3)
14
15.
Milan Jurča
18
4
8
(6+2)
12
16.
Petr Zolnaj
22
5
6
(3+3)
11
17.
David Prošek
23
0
10
(6+4)
10
18.
Matěj Skuhravý
21
3
4
(2+2)
7
19.
Samuel Kožík
17
2
3
(2+1)
5
20.
Ondřej Dorot
6
1
4
(1+3)
5
21.
Tomáš Vican
32
1
4
(1+3)
5
22.
Matyáš Beran
6
0
3
(1+2)
3
23.
Petr Pavelec
3
1
1
(1+0)
2
24.
Jan Ekrt
1
1
1
(0+1)
2
25.
Richard Horváth
6
1
1
(0+1)
2
Marek Sipl
6
1
1
(0+1)
2
27.
Lukáš Salva1
1
1
0
1
28.
Otakar Veverka
4
1
0
1
29.
Robert Šlechta
1
0
1
(1+0)
1
30.
Josef Rybár
2
0
1
(1+0)
1
Zdeněk Šmíd
2
0
1
(1+0)
1
32.
Matyáš Pastier
9
0
1
(1+0)
1
33.
Pavel Radaušer
5
0
1
(0+1)
1
34.
Josef Schmid
8
0
1
(0+1)
1
35.
Jakub Anton
1
0
0
0
Matěj Bíma
1
0
0
0
René Kubíček
1
0
0
0
Ondřej Kvasňovský
1
0
0
0
Šimon Mlejnek
1
0
0
0
Dominik Remta
1
0
0
0
41.
Adam Sobotka
3
0
0
0
42.
Matěj Kubát
6
0
0
0
43.
Dominik Král
25
0
0
0
Krátké zprávy
1.1.2024
Účet pro placení členských příspěvků
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:
Hlavní partneři sokolovského hokeje: