Výsledky ligy: Dorost
Základní část - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 18.9. 2021 | 11.15 | HC Stadion Cheb | HC Čerti Ostrov | 4:5 |
So 18.9. 2021 | 11.15 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Rebel město Nejdek | 13:2 |
Po 4.10. 2021 | 18.15 | HC Baník Sokolov | HC Mariánské Lázně | 23:0 |
Základní část - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 26.9. 2021 | 16.00 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Baník Sokolov | 9:0 |
Ne 26.9. 2021 | 16.00 | HC Mariánské Lázně | HC Stadion Cheb | 0:5 KK |
Ne 26.9. 2021 | 16.00 | HC Rebel město Nejdek | HC Čerti Ostrov | 12:1 |
Základní část - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 28.9. 2021 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Rebel město Nejdek | 5:0 |
Út 28.9. 2021 | 18.00 | HC Čerti Ostrov | HC Mariánské Lázně | 10:7 |
Út 28.9. 2021 | 18.00 | HC Stadion Cheb | HC Energie Karlovy Vary "B" | 2:22 |
Základní část - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 2.10. 2021 | -- | HC Baník Sokolov | HC Stadion Cheb | 18:0 |
So 2.10. 2021 | -- | HC Rebel město Nejdek | HC Mariánské Lázně | 7:2 |
So 2.10. 2021 | -- | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Čerti Ostrov | 23:1 |
Základní část - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 9.10. 2021 | -- | HC Stadion Cheb | HC Rebel město Nejdek | 4:7 |
So 9.10. 2021 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Energie Karlovy Vary "B" | |
Út 26.10. 2021 | -- | HC Čerti Ostrov | HC Baník Sokolov | 3:10 |
Základní část - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 18.10. 2021 | 18.00 | HC Mariánské Lázně | HC Baník Sokolov | |
Po 18.10. 2021 | 18.00 | HC Čerti Ostrov | HC Stadion Cheb | 5:4 |
Po 18.10. 2021 | 18.00 | HC Rebel město Nejdek | HC Energie Karlovy Vary "B" | 0:9 |
Základní část - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 23.10. 2021 | -- | HC Baník Sokolov | HC Energie Karlovy Vary "B" | 1:4 |
So 23.10. 2021 | -- | HC Čerti Ostrov | HC Rebel město Nejdek | 7:10 |
So 23.10. 2021 | -- | HC Stadion Cheb | HC Mariánské Lázně |
Základní část - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 24.10. 2021 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Čerti Ostrov | |
Ne 24.10. 2021 | -- | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Stadion Cheb | 24:0 |
Čt 4.11. 2021 | 16.30 | HC Rebel město Nejdek | HC Baník Sokolov | 2:15 |
Základní část - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 30.10. 2021 | -- | HC Stadion Cheb | HC Baník Sokolov | 0:12 |
So 30.10. 2021 | -- | HC Čerti Ostrov | HC Energie Karlovy Vary "B" | 2:18 |
So 30.10. 2021 | -- | HC Mariánské Lázně | HC Rebel město Nejdek |
Základní část - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 6.11. 2021 | -- | HC Baník Sokolov | HC Čerti Ostrov | 6:0 |
So 6.11. 2021 | -- | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Mariánské Lázně | |
So 6.11. 2021 | -- | HC Rebel město Nejdek | HC Stadion Cheb |
Nadstavba - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 14.11. 2021 | 17.30 | HC Baník Sokolov | HK Lev Slaný | 5:0 |
Ne 14.11. 2021 | 17.30 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:7 |
Ne 14.11. 2021 | 17.30 | HC Děčín | HK Rokycany, o.s. | 5:6 |
Ne 14.11. 2021 | 17.30 | HC Pilsen Wolves | MOSTEČTÍ LVI | 1:2 |
Nadstavba - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 20.11. 2021 | 09.45 | MOSTEČTÍ LVI | HC Baník Sokolov | 1:4 |
So 20.11. 2021 | 09.45 | HK Lev Slaný | HC Děčín | 5:7 |
So 20.11. 2021 | 09.45 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Pilsen Wolves | 9:1 |
So 20.11. 2021 | 09.45 | HC Slovan Ústí nad Labem | HK Rokycany, o.s. | 13:2 |
Nadstavba - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 21.11. 2021 | 09.00 | HC Baník Sokolov | HC Energie Karlovy Vary "B" | 2:5 |
Ne 21.11. 2021 | 09.00 | HC Pilsen Wolves | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:5 |
Ne 21.11. 2021 | 09.00 | HC Děčín | MOSTEČTÍ LVI | 4:2 |
Ne 21.11. 2021 | 09.00 | HK Rokycany, o.s. | HK Lev Slaný | 1:7 |
Nadstavba - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 28.11. 2021 | 09.00 | HC Pilsen Wolves | HC Baník Sokolov | 3:5 |
Ne 28.11. 2021 | 09.00 | MOSTEČTÍ LVI | HK Rokycany, o.s. | 5:3 |
Ne 28.11. 2021 | 09.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HK Lev Slaný | 4:2 |
Ne 28.11. 2021 | 09.00 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Děčín | 14:0 |
Nadstavba - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 4.12. 2021 | 13.15 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:1 |
So 4.12. 2021 | 13.15 | HK Rokycany, o.s. | HC Energie Karlovy Vary "B" | 2:3 |
So 4.12. 2021 | 13.15 | HC Děčín | HC Pilsen Wolves | 10:4 |
So 4.12. 2021 | 13.15 | HK Lev Slaný | MOSTEČTÍ LVI | 6:1 |
Nadstavba - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 5.12. 2021 | 10.15 | HC Baník Sokolov | HC Děčín | 5:3 |
Ne 5.12. 2021 | 10.15 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HK Lev Slaný | 4:1 |
Ne 5.12. 2021 | 10.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | MOSTEČTÍ LVI | 10:2 |
Ne 5.12. 2021 | 10.15 | HC Pilsen Wolves | HK Rokycany, o.s. | 3:2 |
Nadstavba - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 12.12. 2021 | 14.30 | HK Rokycany, o.s. | HC Baník Sokolov | 3:5 |
Ne 12.12. 2021 | 14.30 | HK Lev Slaný | HC Pilsen Wolves | 5:4 PP |
Ne 12.12. 2021 | 14.30 | HC Děčín | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:6 |
Ne 12.12. 2021 | 14.30 | MOSTEČTÍ LVI | HC Energie Karlovy Vary "B" | 1:6 |
Nadstavba - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 18.12. 2021 | 15.00 | HK Lev Slaný | HC Baník Sokolov | 2:4 |
So 18.12. 2021 | 15.00 | MOSTEČTÍ LVI | HC Pilsen Wolves | 2:5 |
So 18.12. 2021 | 15.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Energie Karlovy Vary "B" | 3:4 |
So 18.12. 2021 | 15.00 | HK Rokycany, o.s. | HC Děčín | 4:5 |
Nadstavba - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 8.1. 2022 | 11.15 | HC Baník Sokolov | MOSTEČTÍ LVI | 4:2 |
So 8.1. 2022 | 11.15 | HK Rokycany, o.s. | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:3 SN |
So 8.1. 2022 | 11.15 | HC Pilsen Wolves | HC Energie Karlovy Vary "B" | 5:4 SN |
So 8.1. 2022 | 11.15 | HC Děčín | HK Lev Slaný | 3:7 |
Nadstavba - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 9.1. 2022 | 16.15 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Baník Sokolov | 7:4 |
Ne 9.1. 2022 | 16.15 | HK Lev Slaný | HK Rokycany, o.s. | 10:2 |
Ne 9.1. 2022 | 16.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Pilsen Wolves | 6:0 |
Ne 9.1. 2022 | 16.15 | MOSTEČTÍ LVI | HC Děčín | 3:4 |
Nadstavba - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 14.1. 2022 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Pilsen Wolves | 9:1 |
Pá 14.1. 2022 | 18.00 | HK Rokycany, o.s. | MOSTEČTÍ LVI | 1:4 |
Pá 14.1. 2022 | 18.00 | HK Lev Slaný | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:5 |
Pá 14.1. 2022 | 18.00 | HC Děčín | HC Energie Karlovy Vary "B" | 0:5 KK |
Nadstavba - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 29.1. 2022 | 09.00 | MOSTEČTÍ LVI | HK Lev Slaný | 2:3 SN |
So 29.1. 2022 | 09.00 | HC Pilsen Wolves | HC Děčín | 5:3 |
So 29.1. 2022 | 09.00 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HK Rokycany, o.s. | 4:1 |
Pá 18.2. 2022 | 17.15 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 4:3 SN |
Nadstavba - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 30.1. 2022 | 13.30 | HK Lev Slaný | HC Energie Karlovy Vary "B" | 2:7 |
Ne 30.1. 2022 | 13.30 | MOSTEČTÍ LVI | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:5 |
Ne 30.1. 2022 | 13.30 | HK Rokycany, o.s. | HC Pilsen Wolves | 2:7 |
Čt 24.2. 2022 | 17.00 | HC Děčín | HC Baník Sokolov | 1:2 |
Nadstavba - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 15.2. 2022 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HK Rokycany, o.s. | 9:2 |
Út 15.2. 2022 | 18.00 | HC Pilsen Wolves | HK Lev Slaný | 1:4 |
Út 15.2. 2022 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Děčín | 11:4 |
Út 15.2. 2022 | 18.00 | HC Energie Karlovy Vary "B" | MOSTEČTÍ LVI | 4:1 |
Nadstavba - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 22.2. 2022 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HK Lev Slaný | 2:5 |
Út 22.2. 2022 | 18.00 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:5 |
Út 22.2. 2022 | 18.00 | HC Děčín | HK Rokycany, o.s. | 8:2 |
Út 22.2. 2022 | 18.00 | HC Pilsen Wolves | MOSTEČTÍ LVI | 4:2 |
Nadstavba - 16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 19.2. 2022 | 09.00 | MOSTEČTÍ LVI | HC Baník Sokolov | 0:3 |
So 19.2. 2022 | 09.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HK Rokycany, o.s. | 6:3 |
So 19.2. 2022 | 09.00 | HK Lev Slaný | HC Děčín | 4:3 |
So 19.2. 2022 | 09.00 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Pilsen Wolves | 6:1 |
Nadstavba - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 26.2. 2022 | 09.00 | HC Baník Sokolov | HC Energie Karlovy Vary "B" | 0:6 |
So 26.2. 2022 | 09.00 | HC Děčín | MOSTEČTÍ LVI | 2:5 |
So 26.2. 2022 | 09.00 | HC Pilsen Wolves | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:10 |
So 26.2. 2022 | 09.00 | HK Rokycany, o.s. | HK Lev Slaný | 2:5 |
Nadstavba - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 27.2. 2022 | 09.00 | HC Pilsen Wolves | HC Baník Sokolov | 3:2 |
Ne 27.2. 2022 | 09.00 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HC Děčín | 10:3 |
Ne 27.2. 2022 | 09.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HK Lev Slaný | 4:6 |
Ne 27.2. 2022 | 09.00 | MOSTEČTÍ LVI | HK Rokycany, o.s. | 2:10 |
Nadstavba - 19. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 5.3. 2022 | 09.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:5 |
So 5.3. 2022 | 09.00 | HK Lev Slaný | MOSTEČTÍ LVI | 3:2 |
So 5.3. 2022 | 09.00 | HK Rokycany, o.s. | HC Energie Karlovy Vary "B" | 2:6 |
So 5.3. 2022 | 09.00 | HC Děčín | HC Pilsen Wolves | 7:2 |
Nadstavba - 20. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 6.3. 2022 | 09.00 | HC Baník Sokolov | HC Děčín | 7:0 |
Ne 6.3. 2022 | 09.00 | HC Pilsen Wolves | HK Rokycany, o.s. | 2:1 |
Ne 6.3. 2022 | 09.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | MOSTEČTÍ LVI | 8:2 |
Ne 6.3. 2022 | 09.00 | HC Energie Karlovy Vary "B" | HK Lev Slaný | 12:1 |
Nadstavba - 21. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 12.3. 2022 | 09.00 | HK Rokycany, o.s. | HC Baník Sokolov | 1:6 |
So 12.3. 2022 | 09.00 | HC Děčín | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:9 |
So 12.3. 2022 | 09.00 | MOSTEČTÍ LVI | HC Energie Karlovy Vary "B" | 3:5 |
So 12.3. 2022 | 09.00 | HK Lev Slaný | HC Pilsen Wolves | 5:0 |
O účast v lize dorostu - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 16.3. 2022 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Lvi Břeclav | 5:3 |
St 16.3. 2022 | 18.00 | Ice Dragons Telč | TJ HC Jablonec nad Nisou | 6:1 |
O účast v lize dorostu - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 11.3. 2022 | 18.00 | HC Lvi Břeclav | TJ HC Jablonec nad Nisou | 3:2 SN |
Pá 18.3. 2022 | 18.00 | HC Baník Sokolov | Ice Dragons Telč | 5:4 |
O účast v lize dorostu - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 20.3. 2022 | 18.00 | TJ HC Jablonec nad Nisou | HC Baník Sokolov | 1:2 |
Ne 20.3. 2022 | 18.00 | Ice Dragons Telč | HC Lvi Břeclav | 2:5 |
O účast v lize dorostu - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 23.3. 2022 | 18.00 | TJ HC Jablonec nad Nisou | Ice Dragons Telč | 1:4 |
St 23.3. 2022 | 18.15 | HC Lvi Břeclav | HC Baník Sokolov | 5:6 |
O účast v lize dorostu - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 25.3. 2022 | 18.00 | Ice Dragons Telč | HC Baník Sokolov | 3:1 |
Pá 25.3. 2022 | 18.00 | TJ HC Jablonec nad Nisou | HC Lvi Břeclav | 0:9 |
O účast v lize dorostu - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 27.3. 2022 | 17.00 | HC Baník Sokolov | TJ HC Jablonec nad Nisou | 5:0 KK |
Ne 27.3. 2022 | 18.00 | HC Lvi Břeclav | Ice Dragons Telč | 4:1 |