23.10. 2024 | Mládež | Mládež HCB
U9 se v Plzni utkala s domácím týmem a Sušicemi

Premiéru v Plzeňském kraji mají za sebou hráči U9, kteří si poradili se Sušicemi a následně narazili na špičkový tým Škody Plzeň

Baník si v prvním zápase připsal na obou stranách kluziště vítězství. V zápasech proti Plzni pak Baník dvakrát prohrál, ale v sestavě s mnoha mladšími hráči se rozhodně na ledě neztratil

Pavel Hubáček: Naše třetí třída v rámci soutěží plzeňského kraje zavítala na led Škody Plzeň, kde nás kromě domácích čekal tým že Sušic. Proti Sušici si připsal náš A i B tým vysoké výhry a mohl se tak radovat z velkého počtu vstřelených branek. Po úpravě ledu následoval jeden ze zápasů a měření sil, kvůli kterému jsme plzeňské soutěže pro naše děti přihlašovali. Domácí patří v ročníku 2016 mezi top kluby a moc kvalitnějších týmů jsme po různých turnajích nepotkali.

Většinu zápasu jsme dokázali držet krok a na poměry přípravkových kategorií nebyl výsledkový odstup dramatický. Potěšitelný je celkový pokrok dětí, který nadále probíhá.

Všichni si navzdory jedné prohře zasloužili velkou pochvalu za bojovnost a snahu, protože nám jde o budování správných návyků do budoucna. Zároveň jsme jak děti i trenéři motivováni držet krok a možná "dohánět" i top kluby, se kterými máme možnost se potkávat.

Soupeři: TJ Sušice, HC Škoda Plzeň
Bilance: 2x výhra, 2x prohra

Sestava: Karas, Schmiedová - Suchopár, Soukup A., Kuneš, Shtefanyuk, Vojta, Friedrich, Kereta, Hanzl, Lippert, Junek, Rohan, Štych, Teplý, Marák, Štychová, Karas, Mikleš