20.10. 2024 | A-tým | Petr Vrba
První odvetu sezony sehraje Sokolov s Litoměřicemi

K dnešnímu dni je za námi 13 kol druhé nejvyšší soutěže a to znamená jediné. První měření sil s každým klubem již Sokolov absolvoval a otevírá se druhá čtvrtina soutěže. A stejně jako do té první Sokolov vstoupí zápasem s Litoměřicemi.

Forma Sokolova: Sokolov se ve své formě opět zvedá vzhůru. Ačkoliv v předminulém kole nedosáhl na bodový zisk proti Vsetínu, tak během posledních dvou domácích utkání dokázal získat 5 bodů výhrou nad Kolínem a výhrou v prodloužení s Porubou. Na domácím ledě se tak Sokolov stále musel sklonit před jedinou Třebíčí a z 6 utkání si dokázal odnést 13 bodů. V první čtvrtině soutěže Baník drží příjemnou třetí pozici.

Forma Litoměřic: Litoměřice si ale nevedou o nic hůře. V posledním venkovním utkání Litoměřice potrápili Slavii až do prodloužení, kde však bonusový bod brali domácí. S průběžnými 22 body jsou Litoměřice na 5. místě Maxa ligy a na Sokolov jim zbývají pouhé tři body. I tentokrát tak Sokolov bude muset svést souboj v němž se bude rozhodovat i o vzájemné pozici v tabulce.

Na co v zápase koukat?
Zajímavým otazníkem bude pro Sokolov sestava. Golman Habal a útočník Kofroň totiž figurovali na soupisce Karlových Varů v nedělním domácím utkání s Pardubicemi. Lukáš Půlpán má navíc na měsíc vyřízeny střídavé starty do extraligové Plzně. V prvním utkání si na venkovním ledě Sokolov poradil s Litoměřicemi a bral výhru 3:2.

Na první domácí souboj s Litoměřicemi se můžete těšit 21.10. od 18:00!