16.10. 2024 | Mládež | Mládež HCB
Úspěšná premiéra U8 v Plzeňském kraji

Kategorie U8 vstoupila do soutěže v Plzeňském kraji vítězstvími nad Třemošnou a Rokycany.

První svazový turnaj 2. tříd v plzeňském kraji se hrál doma v Sokolově, kam přijela Třemošná a Rokycany

Turnaj v Sokolově

Soupeři: HC Meteor Třemošná, HC Rokycany

Bilance: 4x výhra

Sestava A-tým: Schmiedová – Rohan, Bakura, Marák, Hanzl, Teplý, Kašpar, Štych, Kereta, Říha.

Pavel Hubáček: Náš "A" tým si s oběma soupeři dokázal poradit a vyhrál vysokým rozdílem. Děti se nadále zlepšují, ukazují v zápasech zápal, nasazení, a hlavně bruslí z čehož máme velkou radost. Na tyto atributy mohou nabalovat další dovednosti, o které se nyní snažíme.

Sestava B-tým: Převrátil – Samarev, Mikleš, Mach, Lukášek, Tomeček, Novický, Csamangó, Večeřa, Fröhlich

Pavel Hubáček: "B" tým, který byl složen hlavně z nových prvňáčků v hokejové třídě nám udělal další radost. Děti jsou na úplném začátku, ale i po pár týdnech ukazují zápal, bruslení a aktivitu. Spousta věcí se nepovede, ale nehynoucí snaha vše vynahrazuje. Děti tak oslavily také dvě výhry a téměř všichni si užily gólovou radost. Zážitky, zkušenost z turnajů a takové hokejové dopoledne poslouží jako skvělý motor k další snaze na dalších trénincích, kde se máme ještě co učit.

FOTO: