16.10. 2024 | Mládež | Mládež HCB
Kategorie U9 má za sebou úspěšné turnaje

Dva úspěšné turnaje má za sebou kategorie U9, která ze šesti zápasů pětkrát zvítězila a jednou remizovala s karlovarskou Energií.

Turnaj v Chebu

Soupeři: HC Energie Karlovy Vary, HC Stadion Cheb, HC Mariánské Lázně

Bilance: 2x výhra, 1x remíza

Sestava: Karas J. – Sláma, Kuneš, Petrus, Vojta, Friedrich, T. Soukup, Bubák, Vlasák, Kereta

Pavel Hubáček: Do Chebu na turnaj zajížděl kombinovaný tým z dětí, které potřebují hrát a spolehnout se při hře na vlastní síly. To se dařilo a "blýsknout" se mohli další hráči z našeho ročníku 2016. Po vyrovnaném a remízovém zápase s Energií si děti proti Mariánským Lázním a Chebu mohly zastřílet a užít si turnaj.

Turnaj v Nejdku

Soupeři: HC Rebel Město Nejdek, HC Čerti Ostrov, HC Stadion Cheb „B“

Bilance: 3x výhra

Sestava: Klodner – Bakura, Hanzl, Mikleš, Marák, Říha, Rohan, Teplý, Štychová, Štych

Pavel Hubáček: Do Nejdku na turnaj ročníku 2016 jsme po zkušenosti z minulých zápasů poslali defacto o rok mladší výběr. Zápasy proti Nejdku, Ostrovu a Chebu "B" nabídly však jednostrannou podívanou v náš prospěch. Všechny zápasy skončily vysokým rozdílem herním i výsledkovým. Děti si zasloužily pochvalu a mohly si trénovat "věci", na které jindy nemají tolik času.