9.10. 2024 | Mládež | Mládež HCB
Úspěšný vstup do nové sezony pro kategorii U8

Kategorie U8 zahájila novou sezonu turnaji v Mariánských Lázních a v Chebu. Baník na těchto turnajích připisoval jen vítězství. Mile překvapili nováčkové v Chebu, kteří odehráli první soutěžní zápasy.

Turnaj v Mariánských Lázních

Soupeři: Ostrov, Karlovy Vary, Mariánské Lázně

3x výhra

Ročník 2017 odcestoval do Mariánských Lázní ve velmi silném složení a s přehledem své zápasy vyhrál.

Sestava: Schmiedová – Rohan, Bakura, Hanzl, Teplý, Říha, Štych, Kereta, Polesná, Kašpar, Marák

Pavel Hubáček: Také pro nejnižší věkovou kategorii začaly svazové turnaje druhé třídy. Do Mariánských Lázní se vydal "A" tým, který měl po domluvě možnost konfrontovat se s "A" týmem z Karlových Varů. Kluci ve vzájemném zápase potvrdili kvalitu a zvítězili vysokým rozdílem bez inkasované branky. Další zápasy s Mariánskými Lázněmi a Ostrovem naše děti neprověřily, ale děti si užily hezkou sobotu a každý mohl oslavit spoustu vstřelených branek. Jsme spokojeni, jaký pokrok děti dělají, neboť mají veškerý servis v hokejových třídách s kvalitním tréninkem. Jen se nesmíme všichni uspokojit, ale pokračovat v každodenním zlepšování se.

NEDĚLE

Turnaj v Chebu

Soupeři: Cheb „B“, Cheb, Nejdek

3x výhra

Až na jednu výjimku soutěžní premiéra pro začínající hráče. Ač Baník na turnaji s nejmladším týmem, s polovinou sestavy ročníku 2018, ani jednou nezaváhal.

Sestava: Vachek – Mikleš, Novický, Večeřa, Piskáček, Tomeček, Mach, Lukášek, Fröhlich, Csamangó, Bouda

Pavel Hubáček: V Chebu dostali příležitost hlavně děti z nové první hokejové třídy. Půlka týmu byla mladšího ročníku, než pro který byl turnaj určen. Nás hlavně zajímalo, jestli děti, které mimo "základnu" začínají trénovat a jsou vystavené režimu hokejové třídy, jsou po defacto měsíci práce schopné obstát. Děti nakonec nejenže obstály, ale také dokázali všechny zápasy proti Chebu "A", Chebu "B" a Nejdku s přehledem vyhrát. Zejména bruslařský rozdíl, chuť hrát a bojovnost byla výrazná. Děti ještě neumí vystřelit a zakončit, proto bylo konečné skóre ve všech zápasech ještě milosrdné. Děti si zasloužily pochvalu a budiž to jen motivací k dalšímu učení se.