9.10. 2024 | Mládež | Mládež HCB
Mladší žáci: Prohra s favoritem, vysoká výhra kategorie U11

Kategorie U12 narazila ve 4. kole žákovské ligy na jednoho z nejsilnějších týmů. To U11 si zastřílela proti Mariánským Lázním.

HC Baník Sokolov U12 – HC Škoda Plzeň 7:15 (1:6, 3:4, 3:5)

Baník šel do vedení hned ve druhé minutě. Pak se ale ke slovu dostal favorizovaný plzeňský tým, který v první třetině nastřílel šest gólů. Od druhé třetiny byl zápas vyrovnanější a branky padaly na obou stranách. Plzeň ve 25. minutě vedla 2:9, ale ve 47. minutě to bylo již jen o tři góly – 7:10. Závěr ale patřil Škodovce, která přidala dalších pět gólů – 7:15.

VÍCE

HC Mariánské Lázně – HC Baník Sokolov U11 4:15 (0:7, 0:5, 4:3)

Baník položil základ vítězství již v první třetině, kdy v rozmezí 4. a 19. minuty nastřílel sedm branek. Ve druhém dějství přidali hosté dalších pět gólů a o vítězi nebylo pochyb. Třetí třetina pak byla úspěšnější pro soupeře, který zkorigoval na konečných 4:15

David Troška: Do utkání jsme vstoupili v dobrém tempu. Vytvořili jsme si hned několik gólových šancí, které jsme ale bohužel nedokázali proměnit. Poté co se nám podařilo vstřelit první branku, jsme se začali více střelecky prosazovat a první i druhou třetinu jsme herně i gólově suverénně z naší strany ovládli. Do 3. třetiny jsme nastoupili bez první lajny (kteří vzhledem k nedělnímu těžkému utkání dostali prostor k regeneraci) a zápas jsme dohráli na 2 pětky. Bohužel nám začaly síly ubývat a třetinu jsme prohráli 4:3. Celkově bych chtěl klukům za výkon v utkání poděkovat, plnili, co jsme si řekli a několik gólů jsme dali i po krásně sehraných akcích do prázdné brány.