1.10. 2024 | Mládež | mládež HCB
Výsledkový přehled mládeže

Juniorka Baníku zvítězila v Mostě, dorost si připsal výhru i prohru. Napůl se dařilo i starším žákům. Remízou s Karlovými Vary vstoupili do ligy mladší žáci. Kategorie U9 pak na svých turnajích dokázala vyhrát všechny zápasy.

REGIONÁLNÍ LIGA JUNIRŮ – U20

Mostečtí Lvi – HC Baník Sokolov 2:7 (0:2, 1:3, 1:2)

Góly a asistence: Steklý, Steklý (Holejšovský), Steklý (Holejšovský, Poizl), Janata (Zachariáš), Steklý (Janata, Holejšovský), Steklý (Poizl), Janata (Steklý)

Sestava: Kříž (Tomášek) -Holejšovský, Zachariáš, Bachar, Hynek, Postl, Mlejnek, Magner -Janata, Poizl, Steklý, Langmeier, Dobřemysl, Hájek, Šuma, Kvasňovský, Kožík, Sztolarik, Skuhravý, Šilhan Š.

Trenér Petr Holejšovský: Věděli jsme, že nás čeká extrémně těžké utkání, které musíme zvládnout a odčinit tak nevydařený domácí zápas s Kadaní. Odpovídala tomu i zvolená sestava na toto utkání a jsme moc rádi, že kluci, kteří nás posílili z extraligové karlovarské Energie, zápas dominantním rozdílem rozhodli. Velmi si vážíme zisku tří bodů a věříme, že bodovat budeme i v následujících dvou domácích utkáních. Uděláme pro to maximum.

CCM LIGA DOROSTU – U17

HC Chrudim – HC Baník Sokolov 3:5 (0:3, 1:1, 2:1)

Góly a asistence: Kratejl (Kukla), Kratejl, Milička (Herout, Mičík), Milička (Mičík, Ulrych), Milička (Mičík, Pecka)

Sestava: Novák (Hengerič) - Smatana, Herout, Moulis, Hudský, Iuzeev, Ulrych - Milička, Pecka, Mičik, Dulovec, Kratejl, Beran T., Rybár, Opat, Kukla, Kursa

Trenér Petr Nekvinda: V pátek se v Chrudimi hrál hokej velmi dobré kvality, rychlý a fyzicky náročný. Nám vyšla výborně 1.třetina, ve které se nám dařilo i střelecky. Opakem byla bohužel 2. část utkání, kde jsme byli u všeho o krok později, než soupeř. Naštěstí tato část skončila remízou, a to za velkého přispění gólmana Nováka. Ve třetí třetině jsme se oklepali a hráli zase “hokej” který měl nasazení i myšlenku. Celkově jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

HC Baník Sokolov – HC Kobra Praha 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

Góly a asistence: Pecka (Kratejl, Milička)

Trenér Petr Nekvinda: Nedělní zapas neměl bohužel od začátku valné tempo, připomínal spíše chodecké závody, byl utahaný, a to z obou stran. Dobrá třetina byla z naší strany jen třetí, ve které jsme byli sice aktivnější, ale podařilo se mám jen snížit stav v přesilovce 6 na 4 na 1-2. Bohužel už začínala 60. minuta zápasu a my v následné power-play inkasovali na 1-3.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ „B“ – U14 a U13

HC Baník Sokolov „A“ – HC Mariánské Lázně 12:7 (3:2, 5:2, 4:3)

Góly a asistence: Rosenkranz (Szabó, Vlach J.), Vlach J. (Szabó), Vlach J. (Szabó), Martínek (Lalik), Vlach J. (Rosenkranz), Lalik, Rosenkranz (Vlach J.), Szabó (Vlach J., Rosenkranz), Vlach J. (Dvořák J.), Vlach J. (Rosenkranz), Vlach J. (Szabó, Rosenkranz), Rosenkranz

Sestava:Špička (41. Vlach M.) - Heidenreich, Szabó, Skála - Rohm, Dvořák J., Vlach J., Martínek, Lalik, Brychta, Rosenkranz, Dubaj

Trenér Marek Brzobohatý :K dnešnímu prvnímu utkání soutěže přijížděl soupeř z Mar. Lázní a našim klukům se podařil vstup do utkání. Od začátku byli aktivní a udržovali si brankový náskok. Sice zaznamenali ve druhé třetině krátký výpadek, kdy soupeř na krátkou chvilku otočil utkání ve svůj prospěch. Nicméně záhy se vývoj zas změnil a průběh utkání si už kluci nenechali vzít a zkomplikovat. Baníkovci byli následně pochválení za nasazení a bojovnost v utkání.

HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov „B“ 7:1 (3:0, 1:1, 3:0)

Góly a asistence: Teplý (Červenka)

Sestava: Werner - Červenka, Katriňák, Martin, Krása - Jakubka, Křeček, Muráň, Gregor O., Berka, Teplý

Trenér Marek Brzobohatý: Druhý tým starších žáků jel do Karlových Varů, kde se střetl s místními a byl to kvalitní zápas. Hra měla spát, tempo, a proto se akce přelévali z jedné strany na druhou. V brance domácích byl výborný brankář, který určil stav utkání v neprospěch našich borců. Každopádně úroveň těchto zápasů může klukům pomoci v jejich herním vývoji.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ „A“ – U12

HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov 5:5 (1:1, 2:2, 2:2)

Góly a asistence: Maurer (Krása), Kurča, Zachar (Bartůňková), Krása, Krása

Sestava: Dočkal - Kurča, Krása - Jakubka, Petrák, Bílek, Zachar, Bartůňková, Terek, Radaušer, Rončka, Maurer

Trenér David Troška: Utkání bylo od začátku vyrovnané, hrálo se nahoru - dolů a tempo hry bylo na velmi slušné úrovni. Poté, co soupeř otočil skóre v průběhu utkání z 1:3 na 4:3, jsme nakonec rádi za remízu, kterou jsme si vybojovali 6 vteřin před koncem gólem na 5:5.

HC Baník Sokolov – HK LEV Slaný 3:9 (1:4, 2:2, 0:3)

Góly a asistence: Bílek (Bakura), Petrák (Radaušer), Bartůňková (Maurer)

Sestava: Benešovský - Jurčík, Kurča - Petrák, Bílek, Zachar, Bartůňková, Terek, Radaušer, Rončka, Bakura, Maurer

Trenér David Troška: Do utkání jsme měli dobrý nástup, soupeře jsme zaskočili a dokázali jsme vstřelit úvodní branku. Poté se ale soupeř dostal do hry a od té doby byla hra v jejich režii. Po první třetině bylo skóre 1:4, čemuž také odpovídal obraz hry. V utkání jsme si dokázali vytvořit několik šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit, a naopak soupeř byl ve své koncovce nekompromisní, čemuž také odpovídalo konečné skóre utkání.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ „B“ – U11

HC Baník Sokolov – HC Škoda Plzeň 5:20 (0:8, 3:4, 2:8)

Góly a asistence: Radaušer (Bílek), Radaušer (Bílek), Krištůfek (Bílek), Bartůňková, Bílek

Sestava:Šenkýř (49.-60. Faflík) - Lászlo, Bílek, Jechová, Bartůňková, Csipka, Pochyba, Skalický, Terek, Radaušer, Rončka, Krištůfek

Trenér David Troška: Do utkání jsme šli s tím, že proti nám nastupuje jeden z nejlepších soupeřů ve skupině. Začátek utkání byl z naší strany velmi ospalý a než se kluci rozkoukali, tak v 10. minutě bylo skóre 0:6. Poté se naše hra zvedla a dokázali jsme si vytvořit šance. Druhá třetina byla z naší strany velmi dobrá a skončila 3:3. Ve třetí třetině už nám docházely síly a hra byla opět v režii soupeře. Dále musím vyzdvihnout soupeřovo brankáře, který svým velmi kvalitním výkonem chytil nespočet vyložených šancí. Do utkání jsme nastoupili s 5 hráči ročníku 2015, mezi nimiž byl i brankář a musím říct, že kluci se s během utkání dokázali s tempem hry srovnat, což vnímám jako velmi pozitivní.

Bilance: 3x výhra

Sestava: Karas J. – Suchopár, Shtefanyuk, Friedrich, Štych, Hanzl, Bakura, Karas A.

Trenér Pavel Hubáček: Karlových Varech se dle domluvy s trenéry Energie potkala naše "A" mužstva. Vzájemný zápas jsme i přes řadu absencí zvládli a zvítězili, byl to bohužel jediný, řekněme, vyrovnaný zápas. Zbylé zápasy proti Chebu a Nejdku nám nepřinesli konfrontaci, kterou bychom pro děti potřebovali. Děti si mohly zastřílet a udělat si tak hezký víkend. Pro nás trenéry je to na jedné straně potvrzení, že s přípravkovými ročníky pracujeme dobře, na druhé straně starost s tím, že úroveň těchto zápasů není dobrá.

I v neděli nastoupila kombinovaná sestava, kdy příležitost dostali také z části hráči ročníku 2017 i jeden hráč ročníku 2018. Přesto i na domácím turnaji Baník dokázal všechny tři zápasy vyhrát, byť s Karlovými Vary otáčel nepříznivý vývoj a o svém vítězství rozhodl až dvě vteřiny před koncem.

Turnaj v Sokolově

Účastníci: Sokolov, Karlovy Vary, Ostrov, Mariánské Lázně

Sestava: Schmiedová, Klodner – Kuneš, Marák, Vojta, Petrus, Lippert, Soukup T., Říha, Rohan, Teplý.

Trenér Pavel Hubáček: Opět po domluvě s kolegy z Energie se u nás sešly "B" týmy, tak aby si děti nehledě na aktuální výkonnost vyrovnaně a adekvátně zahráli pro jejich další rozvoj. Ve vzájemném zápase s KV jsme byli lepším týmem, ale nemohli jsme se dlouho prosadit. Kluci však zápas 2 vteřiny před koncem otočili díky gólu Sama Kuneše a děti si tak mohly užít první radost. Ve zbylých dvou zápasech proti Ostrovu i Mariánským Lázním si kluci mohli zastřílet a připsat si vysoká vítězství. Gól si dal každý, kdo nastoupil, takže u dětí určitě panovala spokojenost. Pro trenéry bylo prospěšné, že děti byly pospolu skoro celý den, protože hráči, kteří nastoupili k turnaji byli dopoledne na akci "Pojď hrát hokej" a malým nováčkům představovali minihokej. Poté jsme šli týmově na oběd a fandit dorostencům. Čas pospolu je pro nás i kluky určitě potřebným a jsme za celý den rádi.