25.9. 2024 | Mládež | Mládež HCB
Hlasujte pro Baník v prodejnách Kaufland

Stejně jako v minulém roce, i letos bude probíhat hlasování pro hokejové kluby v prodejnách Kaufland. Ve hře jsou skvělé ceny. Podpořte svým hlasováním HC Baník Sokolov.

Celkem 105 klubů je rozděleno do 24 regionů, kde mezi s sebou soutěží vždy ve skupině po 4 až 5 týmech

Hlasy získávají na základě puků, které jim vhodí zákazníci Kauflandu do jejich tubusů, které jsou umístěny na prodejnách. Puk získá zákazník vždy za nákup v hodnotě 300 Kč a více. Z každého regionu budou následně vybráni 3 výherci.

Ve hře jsou výborné ceny, které by pomohli mládežnickým hráčům HC Baník Sokolov. Za 1. místo získá klub Účast na turnaji mezi regiony, příspěvek na trenéra ve výši 120 000 Kč a speciální turnajové dresy. Druhé místo získává dresy či hokejové vybavení v hodnotě 60 000 Kč a za třetí místo je sportovní výživa v hodnotě 35 000 Kč.

Hlasování trvá do 5. listopadu 2024. Za každý hlas budeme velmi rádi.

Průběžné orientační výsledky lze sledovat ZDE