25.9. 2024 | Mládež | Mládež HCB
Výsledkový přehled mládeže

Své mistrovské zápasy rozehráli junioři a dorost. Přípravný duel odehráli starší žáci a první miniturnaje má za sebou i tým U10.

REGIONÁLNÍ LIGA JUNIRŮ

HC Baník Sokolov – SK Kadaň 0:1 s.n. (0:0, 0:0, 0:0)

Góly (asistence): -

Sestava: Zmrhal (Kříž) - Mlejnek, Malý, Bachar, Hynek, Magner, Krejbich - Král, Kvasňovský, Šilhan Š., Kožík, Dobřemysl, Hájek, Sztolarik, Skuhravý, Šuma, Chromek, Petrák, Salva

Petr Holejšovský: I přes obrovské množství šancí jsme dnes nedokázali vstřelit branku. Trestuhodně zahazujeme i ty nejvyloženější šance a bohužel, bez gólů se nedá vyhrát nad nikým. Je to pro nás jednoznačně ztráta dvou bodů.

CCM LIGA DOROSTU

Hvězda Praha – HC Baník Sokolov 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Góly (asistence): Herout (Milička, Beran T.)

Sestava: Novák (Hengerič) - Smatana, Moulis, Nešvera, Herout, Iuzeev, Ulrych - Mičik, Pecka, Milička, Dulovec, Kratejl, Beran T., Kursa, Kukla

Tomáš Kvapil: Před prvním mistrovským zápasem jsme museli řešit nepříjemnosti v podobě velkého množství omluvenek. I z toho důvodu jsme odcestovali na zápas pouze se 14 hráči do pole. Bohužel na klucích byla znát nervozita, zřejmě z prvního zápasu o body a po četných vyloučeních i únava. Od začátku jsme tahali za kratší konec. Každopádně jsme hráčům nemohli odepřít nasazení a snahu kterou do zápasu dali. Závěrečnou desetiminutovku na ledě soupeře jsme ovšem zahráli o poznání lépe než předchozích 50 minut. Z toho pramenila i naše jediná branka v utkání a měli jsme se od čeho odrazit do nedělního zápasu.

VÍCE ZDE

HC Baník Sokolov – IHC Písek 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)

Góly (asistence): Rybár (Pecka, Smatana), Milička (Herout, Mičik), Mičik (Milička), Pecka (Rybár, Moulis)

Sestava: Novák (Hengerič) - Smatana, Herout, Moulis, Nešvera, Iuzeev, Ulrych - Mičik, Pecka, Milička, Dulovec, Kratejl, Beran T., Kukla, Opat, Rybár, Kursa, Vogel M. P.

Trenér Tomáš Kvapil: Soupeř v začátku utkání nebyl schopný chytit tempo, ve kterém naši hráči do utkání vlétli, a i díky tomu jsme už v 5. minutě drželi dvoubrankové vedení. Poté se hra více vyrovnala, kdy se i soupeř dostal do několika slibných šancí, ale skórovat se jim podařilo pouze jednou i díky výbornému výkonu našeho brankáře. V posledních deseti minutách už jsme na ledě opět dominovali a z utkání jsme si tak odnesli zasloužené vítězství a první body.

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ U14

HC Baník Sokolov „A“ + „B“ – HC Klatovy 5:12 ( 1:3, 1:4, 3:5)

Góly: 4x Vlach, Dubaj

Marek Brzobohatý: V posledním přípravném utkání starší žáci z Baníku nepředli nejlepší výkon. V předchozím utkáním byla velká snaha o rychlý přístup, nasazení, a to nám v dnešním zápase scházelo. Snad se kluci poučí a další utkání odehrají na 100 % v nasazení a bojovnosti.

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ U12

HC Baník Sokolov  – HC Klatovy 18:1 (7:1, 7:0, 4:0)

David Troška: Do utkání jsme nastoupili s tím, že soupeři chceme vrátit těsnou prohru z 21.8.2024 na jejich ledě, kde jsme prohráli ve vyrovnaném utkání těsně 10:9.

Po úvodním “oťukání se” hráčů se soupeřem, jsme dokázali jako první vstřelit gól. Poté už hra byla v naší režii a k tomu se nám velmi dařilo i střelecky. I přes jednostranný výsledek po 1. třetině se kluci nepřestali snažit a utkání odmakali až do poslední vteřiny.

Obzvláště bych chtěl vyzdvihnout výkon našich 2 hráčů ročníku 2015, pro které to bylo první utkání, ve kterém konfrontovali i hráče o 2 roky starší, a i přesto předvedli velmi kvalitní výkon a ukázali, že budou v lize budou konkurenceschopní všem soupeřům.

SOUTĚŽ 4. TŘÍD KARLOVARSKÉHO KRAJE

Turnaj v Sokolově

Účastníci: HC Baník Sokolov, HC Energie Karlovy Vary „B“, HC Čerti Ostrov, HC Mariánské Lázně

Sestava: Bielik – Lalik, Králka L., Petrák V., Mikoláš, Kopaněv, Veselý

Turnaj v Karlových Varech

Účastníci: HC Energie Karlovy Vary, HC Baník Sokolov, HC Stadion Cheb

Sestava: Šenkýř - Krištůfek, Kalabza, Červenka, Csipka, Skalický, Kraus

Zuzana Radostová: V neděli jsme odehráli domácí miniturnaj proti Karlovým Varům, Mariánským Lázním a Ostrovu. Vzápětí od jedné hodiny jsme měli turnaj v Karlových Varech, kde jsme se střetli i s Chebem. Některé zápasy byly vyrovnané, jiné nikoliv. Všechny děti si zápasy užily. Turnaje se hrály na hřiště „Pouzar“ – tři na tři.