24.9. 2024 | Mládež | Mládež HCB
Ročník 2016 přivezl z Plzně bronz

Hráči ročníku 2016 se zúčastnili velmi silně obsazeného turnaje v Plzni. A rozhodně byli vidět. Po jediné prohře s Libercem si pak odvezli domů bronzové medaile.

První podzimní neděli v letošním roce strávil hráči ročníku 2016 na turnaji v Plzni. Od místního klubu Wolves Plzeň byli pozváni na velmi dobře obsazený turnaj.

A jak je tomu již pravidlem v Plzni se hrál hokej na velmi dobré úrovni. Mladí hráči Baníku vyrazili na turnaj v sestavě: J. Karas - A. Dibala, J. Friedrich, V. Hanzl, I. Junek, A. Karas, V. Kašpar, J. Kereta, M. Shtefanyuk, A. Soukup, D. Suchopár.

V prvním zápase čekal baníkovce domácí tým a ve velmi vyrovnaném zápase bral výhru 7:6 nakonec náš tým. Na výhru jsme navázali i v druhém utkání skupiny, kdy se nám podařilo uspět proti Lvům ze Slaného. Poslední zápas ve skupině jsme sehráli proti Mladé Boleslavi a další vítězství znamenalo první místo ve skupině.

Ve čtvrtfinále jsme narazili na Klatovy a výhra 15:5 nás posunula do bojů o medaile. V semifinále přišla první, a nakonec jediná porážka v turnaji, když jsme nestačili na Tygry z Liberce.

Náladu si náš mladý tým spravil v posledním zápase turnaje, když zvítězil nad Karlovými Vary a v turnaji bral medaile za umístění na třetím místě.

Hráčům gratulujeme, gratulace patří i trenérovi Pavlu Hubáčkovi a poděkování pak také rodičům za intenzivní a hlasitou podporu.