28.8. 2024 | Mládež | Roman Kořinek
Výhra dorostenců nad Weidenem byla jednoznačná

Vysoké vítězství si v pokračující přípravě připsali dorostenci Baníku Sokolov. Ti na svém ledě hostili tým z německého Weidenu, který přehráli vysoko 9:2.

Výhra dorostenců nad Weidenem byla jednoznačná

„Blue Devils Weiden byl zatím asi nejslabší soupeř, proti kterému jsme v letošním přípravném období nastoupili. Na jejich výkonu se ale zcela jistě podepsala skutečnost, že kvůli technickým problémům na jejich zimním stadionu neměli možnost trénovat na ledě,“ přiznává kouč sokolovských dorostenců Tomáš Kvapil.

Na druhou stranu ale nechce snižovat výkon svých svěřenců, kteří sice neodehráli první třetinu naplno, ale přesto na ledě dominovali. Převaha se navíc po celé utkání zvyšovala, neboť hosté byli ke konci zápasu vzhledem k tréninkové absenci již hodně unavení.

„Je třeba ale říci, že si naši hráči po celou dobu zápasu plnili to, co měli, a tomu odpovídá i konečný výsledek. Klukům jsme poděkovali za předvedený výkon a za další výhru, která nám jistě dodá zdravé sebevědomí do dalších zápasů,“ dodal trenér dorostu.

HC Baník Sokolov – Blue Devils Weiden 9:2

Sestava HC B: Novák (Hengerič) - Smatana, Hudský, Iuzzev, Moulis, Ulrych, Petrovický, Herout, Švejda - Mičík, Pecka, Milička, Beran, Kratejl, Dulovec, Rybár, Opat, Kukla, Kursa, Lucovič, Lexa.

Branky: Dulovec (Beran); Rybár (Petrovický, Kukla); Beran (Moulis, Iuzzev); Pecka (Milička, Mičík); Milička (Pecka, Mičík); Hudský (Pecka, Milička); Smatana (Pecka); Milička (Pecka); Hudský (Kursa).