17.8. 2024 | Mládež | Roman Kořinek
Junioři Baníku porazili Litoměřice v prodloužení

Třetí přípravný duel odehráli junioři Baníku Sokolov na ledě Litoměřic. Západočeský tým měl sice zápas dobře rozehraný, ale v závěru musel dohánět jednobrankové manko. To se nakonec povedlo a v následném prodloužení rozhodl o vítězství Baníku Hájek.

Dnešní zápas neměl takovou úroveň, jako předešlé dvě utkání s Chomutovem. Na obou stranách bylo k vidění mnoho chyb a náš výkon nebyl dobrý. Samozřejmě nás těší, že jsme duel výsledkově zvládli, ale do dalších zápasů se musíme výrazně zlepšit. Co nás ale na utkání potěšilo, bylo okamžité srovnání nepříznivého stavu na konci řádné hrací doby a opět zvládnuté prodloužení,“ shrnul průběh zápasu trenér Petr Holejšovský.

HC Stadion Litoměřice U20 – HC Baník Sokolov U20 – 4:5p (1:1, 1:2, 2:1, 0:1)

Branky (asistence): Šuma (Teterja, Kvasňovský), Krejbich (Poizl, Kožík), Kvasňovský(Teterja, Šuma), Kvasňovský (Bachar, Hynek), Hájek (Šuma, Hynek)

Sestava HCB U20: Tomášek (30 min. Kříž), Malý-Krejbich, Hynek-Bachar, Příplata-Postl, Teterja-Kvasňovský-Šuma, Kožík-Piatkowski-Poizl, Sztolarik-Skuhravý-Hájek, Chromek-Petrák-Salva.