14.8. 2024 | Mládež | Roman Kořinek
Za prohrou dorostenců Baníku jsou zbytečné individuální chyby

První domácí přípravné utkání sehráli dorostenci Baníku Sokolov proti Slovanu Ústí nad Labem. Na svém ledě se sice ujali vedení, ale zápas nakonec prohráli 2:3.

Baníku vyšla první třetina, kterou vyhrál 1:0. Jenže v prostředním dějství dvakrát inkasoval a to soupeři dodalo sebevědomí. Nerozhodná třetí třetina, ve které každé mužstvo vstřelilo jednu branku, znamenala radost hostí.

„Obě výkonnostně srovnatelná mužstva odehrála kvalitativně průměrné utkání se střídavě lepšími a horšími momenty na obou stranách. V zápase se opakovalo mnoho zbytečných individuálních chyb, často pramenících z nesoustředěnosti na hru. První i druhou třetinu jsme hráli na čtyři lajny. Ve třetí jsme hru zúžili na tři útoky, což trochu zrychlilo a oživilo náš výkon, ale na vítězství to nestačilo,“ zhodnotil utkání trenér sokolovského dorostu Petr Nekvinda.

HC Baník Sokolov – HC Slovan Ústí nad Labem 2:3 (1-0, 0-2, 1-1)
Branky domácí: Kratejl (Milička), Mičík (Milička)

Sestava HC Baník Sokolov: Hengerič (Čurlin) - Moulis-Herout, Goga-Hudský, Iuzeev-Švejda - Mičík-Beran-Milička, Opat-Kratejl-Rybár, Kursa-Kukla-Makaj, Lexa-Lucovič-Hrůza.