8.8. 2024 | A-tým | Roman Kořinek
Žádné zvláštní hecování před dnešním duelem neprobíhá, říká Lukáš Pulpán

Jedna z největších letních posil sokolovského Baníku, Lukáš Pulpán, se dnes poprvé představí sokolovskému publiku. Zkušený obránce nastoupí hned při svém prvním startu proti svému bývalému týmu, tedy karlovarské Energii.

„Žádné speciální hecování s hráči Energie neprobíhá. I když jsem s několika hráči Energie v kontaktu, tak jsme si ohledně dnešního zápasu zatím nepsali,“ říká Lukáš Pulpán.

Ten absolvoval většinu letní přípravy dle individuálního plánu a s týmem Baníku chodil na led a strávil s ním soustředění, aby se s hráči lépe poznal. Následující seriál přípravných utkání vnímá Lukáš Pulpán jako nutnost pro dobrý start do ligy.

„Je začátek sezony a je třeba se sehrát a dostat do zápasového tempa, abychom nový ročník začali co nejlépe,“ pokračuje devětatřicetiletý obránce.

Z kádru dnešního soupeře je nejvíce v kontaktu s Ondřejem Beránkem, kterého by rád dnes potkal i na sokolovské ledové ploše.

„S Ondrou si píšeme asi nejvíce, ale nevím, jestli bude dnes hrát. Pokud ano, tak se těším, protože s ním je to vždy takové vyhecované,“ dodává Lukáš Pulpán.

První přípravné utkání mezi HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary se hraje dnes od 17 hodin na sokolovském zimním stadionu.

Sestava HC Baník Sokolov:

Brankáři: Hamalčík (Stuchlík)

Obránci: Pulpán – Šedivý, Rohan M. – Klejna, Krajčík – Bulka, Dorot

Útočníci: Vracovský – Kern – Tomeček, Adámek L. – Kopta – Rohan T., Křemen – Osmík – Csamangó, Varvařovský – Adámek M. – Šlechta, Šmajda.