6.8. 2024 | Mládež | Roman Kořinek
Junioři Baníku na Piráty nestačili, přípravu zahájili prohrou

První přípravné utkání sehráli junioři Baníku Sokolov v Chomutově. Na ledě byla k vidění vyrovnaná partie, ve které ale góly stříleli pouze domácí. I proto se nakonec Piráti radovali z výhry 3:0.

„Jednalo se o první přípravné utkání a věděli jsme, že nás čeká velmi kvalitní a silný soupeř. V utkání jsme si vypracovali celou řadu šancí, které jsme ale nedokázali proměnit a za celé utkání se nám nepodařilo vstřelit branku,“ hodnotí zápas trenér juniorky Baníku Petr Holejšovský.

Tým Sokolova inkasoval v každé třetině jednu branku a všechny byly z kategorie laciných a zbytečných.

„Za předvedený výkon ale musím kluky pochválit. Bylo vidět, že chtějí zápas vyhrát a bojovali až do konce. Bohužel nás zradila koncovka a tím jsme zápas výsledkově nezvládli. Výkonem jsme ale byli Pirátům více než vyrovnaným soupeřem,“ dodal trenér sokolovských juniorů.

Piráti Chomutov U20 – HC Baník Sokolov U20 - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Sestava Baníku: Zmrhal (30 min. Tomášek), Pašek – Krejbich, Hynek - Bachar, Magner - Postl, Příplata, Teterja – Kvasňovský - Šuma, Vojáček – Dobřemysl - Kožík, Teuchert – Piatkowski -Sztolarik, Chromek – Petrák – Salva.