5.8. 2024 | Klub | Roman Kořinek
Fanshop Baníku se připravuje na novou sezonu

Start nové hokejové sezony se blíží a stejně jako se na něj připravují hráči Sokolova, připravuje se i provozovatel baníkovského fanshopu Tomáš Polák. Fanouškům slibuje několik novinek a možná i delší otvírací dobu.

„Budeme samozřejmě pokračovat v prodeji populárních věcí z loňské sezony, jako jsou šály, polštářky, kelímky nebo vaky na záda. Návštěvníkům našeho obchodu nabídneme dvě sady kulichů. Jedním z nich bude lehce upravený model z loňska a druhý bude úplně nový,“ prozrazuje Tomáš Polák s tím, že nabídku doplní i dva druhy zcela nových kšiltovek.

Oblíbeným fanouškovským sortimentem jsou i týmové dresy. I tento požadavek lze vyřídit ve fanshopu s tím, že v možnosti objednávky je i volba barvy, vlastního čísla a jména.

„Dresy jsou na objednávku a jejich dodání trvá zhruba tři týdny. Vedle dresů máme v sortimentu nová trička, mikiny a opět nabídneme možnost objednání oblečení z katalogu dle vlastního výběru a s logem sokolovského Baníku případně i s vlastními iniciály,“ doplňuje provozovatel sokolovského hokejového obchodu s tím, že samozřejmostí zůstávají různé magnetky, přívěšky, puky a jiné oblíbené věci.

Fanshop se otevře vždy pětačtyřicet minut před začátkem přípravných zápasů i zápasů Maxa ligy a stejně jako vloni bude otevřen nepřetržitě po celou dobu utkání. Obchod nabídne i sortiment čistě sportovní a to od hokejek až po kompletní hokejové výstroje.

„Také proto se budeme snažit mít otevřeno i během některých mládežnických turnajů a zápasů. Není ale v našich možnostech mít skladem úplně všechno, proto půjde, stejně jako loni, hlavně o ukázku vybrané výstroje s možností objednání. Co však nebude v Sokolově, máme k dispozici v naší karlovarské prodejně Sport u kustoda a to včetně bruslí. Co nejrychleji a nejpružněji se samozřejmě budeme snažit vyhovět i dalším různým prosbám a poptávkám návštěvníků zimního stadionu. Za zmínku určitě stojí i fakt, že dáváme příležitost i místním klukům z nedalekých Citic, kteří nám rovněž dodávají některé zboží,“ dodává Tomáš Polák s tím, že zmíněné novinky se v jeho sortimentu budou objevovat postupně, jak je budou výrobci a dodavatelé posílat.