1.8. 2024 | A-tým | Roman Kořinek
Spustili jsme on-line prodej vstupenek na přípravná utkání

Hokejový klub HC Baník Sokolov dnes dopoledne zahájil on-line předprodej vstupenek na přípravná utkání. Před sezonou došlo ke změně poskytovatele ticketingu, kterým se stala společnost ENIGOO zajišťující tuto službu pro řadu extraligových, prvoligových a druholigových hokejových, fotbalových nebo například florbalových klubů.

Jak už bylo v minulosti zvykem, stanovili jsme na přípravná utkání jednotnou cenu ve výši padesáti korun a věříme, že si fanoušci najdou cestu na zimní stadion i uprostřed léta.

Elektronické vstupenky zakoupíte prostřednictvím webových stránek HC Baník Sokolov www.hcsokolov.cz, kde na domácí stránce najdete nejbližší zápasy s odkazem na koupi vstupenek. Po vyplnění nezbytně nutných údajů a zaplacení vám bude elektronická vstupenka zaslána do mailu.

Vstupenku není nutné tisknout, personál zajišťující produkci zápasů bude nově vybaven několika moderními čtečkami, které zkontrolují platnost vstupenky například i v mobilu. Ti, kdo nevyužijí možnosti zakoupit vstupenku elektronicky, mají samozřejmě možnost zakoupit vstupenku za stejnou cenu před utkáním v pokladně zimního stadionu, která bude otevřena vždy hodinu před zahájením utkání. V pokladně bude zajištěn i prodej celosezonních permanentních vstupenek.

První domácí přípravné utkání hrají hokejisté Baníku Sokolov ve čtvrtek 8. srpna od 17 hodin proti HC Energii Karlovy Vary.