26.7. 2024 | A-tým | Roman Kořinek
Trenéři Baníku mají v tréninku jednadvacet hráčů a tři gólmany

Hokejistům prvoligového Baníku Sokolov skončila dovolená a mužstvu začala poslední fáze přípravy na nový soutěžní ročník, který ponese název Maxa liga. Trenéři Tomáš Mariška s Václavem Eismannem mají k dispozici jednadvacet hráčů do pole a tři gólmany.

„Zatím trénujeme s našimi hráči a čekáme, kdo se k nám připojí z partnerské Energie. Tam ale hráči začínají trénovat až v příštím týdnu a my jsme s vedením karlovarského klubu domluveni, že se k nám jejich hráči začnou připojovat až ve druhé polovině srpna,“ vysvětluje Tomáš Mariška.

V minulých dnech byli hráči rozděleni do skupin pro suchou přípravu a tréninky na ledě byly dobrovolné. Nyní jsou už ledy povinné pro všechny a celý tým na nich trénuje pohromadě.

„Podobná je i situace s gólmany. Zatím máme v tréninku tři a uvidíme, kdo nás doplní z Karlových Varů. I tam to budeme vědět ve druhé polovině srpna,“ dodal Tomáš Mariška.

Aktuální kádr Baníku v tréninku:

Gólmani: Stuchlík, Novák, Schmid

Obránci: Pulpán, Klejna, Krajčík, M. Rohan, Bulka, Dorot, Šedivý, Vogel

Útočníci: Csamangó, Osmík, T. Rohan, Křemen, Kern, L. Adámek, M. Adámek, Varvařovský, Šlechta, Šmajda, Kopta, Tomeček, Vracovský.