22.7. 2024 | Klub | Roman Kořinek
Prožij sílu okamžiku, vystřel Permon jackpot na Baníku

HC Baník Sokolov a pivovar Permon připravili na nadcházející ligovou sezonu exkluzivní přestávkový program. Během zápasů Maxa ligy budou v Sokolově vylosovaní diváci střílet na branku s otvorem o něco větším než je puk. Pokud otvor trefí a puk přejde celým objemem brankovou čáru, získají finanční Permon jackpot.

„Hokej v Sokolově podporujeme dlouhodobě a nápad vyzkoušet něco nového a napínavého nás oslovil. Věřím, že si diváci střelbu na branku užijí a určitě budeme jejich pokusy napjatě sledovat,“ říká majitel pivovaru Permon, Michal Sás (na snímku).

Ligové zápasy mají dvě přestávky. Do té první bude přesunuto oblíbené házení puků na střed hřiště, kde budou odměněni majitelé tří puků, které dokloužou nejblíže středovému bodu pro vhazování. Ve druhé přestávce pak diváci uvidí zmíněnou soutěž o finanční Permon jackpot.

„Začneme na 5000 korunách a jackpot budeme postupně každý zápas po 5000 korunách navyšovat. Pokud by se stalo, že se celou sezonu nikdo netrefí, vyšplhá se v závěrečném kole základní části Permon jackpot na slušných 130 000 korun,“ pokračuje majitel pivovaru Permon.

Do soutěže o Permon jackpot budou vylosováni tři majitelé permanentních vstupenek a dva majitelé jednorázových vstupenek. Celkem se tedy o získání Permon jackopotu pokusí pět střelců v každém domácím ligovém kole.

„Jsme moc rádi, že divákům nabídneme zase něco nového a napínavého. Děkujeme pivovaru Permon za spolupráci a těšíme se na úspěšného střelce,“ doplnil ředitel HC Baník Sokolov, Luděk Beran.