30.6. 2024 | Klub | Roman Kořinek
Prázdninová soutěž s Baníkem

Máme pro vás druhou letní soutěž. Vyfoťte se během nadcházejících prázdnin a dovolených s logem Baníku. Je na vás, jestli dopravíte a vystavíte naše logo na nějakém exotickém místě, nebo vymyslíte zajímavou kompozici například na zahradě nebo chalupě.

Zajímá nás také, jak daleko od Sokolova dokážete logo svého oblíbeného klubu dovézt a pokud by měl někdo namířeno vysoko do hor, může samozřejmě logo vynést i do zajímavé nadmořské výšky. Fantazii a originalitě se meze nekladou. Soutěž potrvá do konce letních prázdnin. Zajímavé soutěžní snímky budeme během prázdnin zveřejňovat na webu a sociálních sítích a autory těch nejzajímavějších oceníme hodnotnými cenami. Prázdninové fotografie zasílejte mailem na adresu: marketing@hcsokolov.cz.