27.6. 2024 | Mládež | Roman Kořinek
Soustředění juniorky Baníku Sokolov bylo zaměřeno na týmové sporty

Hráči nejstarší mládežnické kategorie HC Baníku Sokolov prožili sportovní víkend na Božím Daru. Tým byl rozdělen na čtyři družstva, která soutěžila v basketbalu, fotbalu, nohejbalu a tenisu.

„Jednalo se o závěr přípravného období, které jsme tímto způsobem chtěli klukům zpestřit. Proto bylo celé soustředění zaměřeno na hry a týmovou spolupráci. V rámci fotbalového, nohejbalového, basketbalového a tenisového turnaje jsme využili veškerých nabízených sportovišť, kterými jsou Apartmány ENGADIN, kde jsme bydleli, vybaveny,“ říká trenér sokolovských juniorů Petr Holejšovský.

Podle jeho dalších slov se během soustředění naskytla trenérům jedinečná možnost vidět kluky i v jiných sportech, než je lední hokej.

„Večer nechyběla ani možnosti využití sauny, vířivky a bazénu. Soustředění proběhlo v naprosté spokojenosti nás trenérů i kluků samotných. Moc děkujeme vedení a personálu Apartmánů ENGADIN za skvělé podmínky a ochotu uspořádat toto soustředění,“ dodal Petr Holejšovský.