24.6. 2024 | Klub | Roman Kořinek
SOUTĚŽ: Hledáme fanoušky, co mají Baník doslova pod kůží

Hokejový klub Baník Sokolov vyhlašuje soutěž o nejvěrnějšího a nejoddanějšího fanouška. Zajímá nás, jestli je mezi příznivci Sokolova tak věrný a skalní fanoušek, který si nechal na tělo vytetovat logo svého klubu?

Hledáme také ty z vás, kteří mají logo Baníku umístěné stále na očích. Mají v bytě, v práci, na chatě nebo chalupě místnost nebo koutek vyzdobený logem, dresem a dalšími věcmi spojenými s Baníkem.

Pokud se chcete zapojit do naší soutěže, pošlete nám fotku s daným tématem a kontaktem na mail: marketing@hcsokolov.cz. Vítězné fotografie zveřejníme a nejvěrnější fanoušky samozřejmě štědře odměníme. Uzávěrka soutěže je 14. července 2024.

P. S: Na výše uvedený mail zároveň můžete směřovat své dotazy a připomínky. Budeme se snažit Vám postupně odpovídat. Děkujeme, že s námi bojujete za Baník!