14.6. 2024 | A-tým | Roman Kořinek
Navrhované změny termínové listiny neprošly, ligu zahájíme v Litoměřicích

Navrhované změny a úpravy termínové listiny a rozlosování nového ročníku první ligy neprošly a v platnosti tak zůstává původní kalendář soutěže. Tým Baníku Sokolov tak odjede k prvnímu duelu v sobotu 14. září do Litoměřic a doma se v rámci druhého kola střetne se Zlínem.

„Nemá smysl spekulovat o pořadí zápasů na startu soutěže. Chceme se prioritně zaměřit na věci, které můžeme ovlivnit. Je ale samozřejmé, že budeme chtít v rámci spolupráce s partnerským klubem HC Energie Karlovy Vary odehrát úvodní kolo v nejsilnější možné sestavě a pozvat tak naše fanoušky na první domácí zápas,“ říká trenér Baníku Sokolov Václav Eismann.

Úvodní domácí zápas odehrají sokolovští hokejisté ve středu 18. září proti již zmíněným Beranům ze Zlína. „Berani jsou ambiciózní tým, do kterého před sezonou navíc přestoupil Jaromír Kverka, takže se určitě bude jednat o zajímavé měření sil a pro příznivce Baníku lákavý duel,“ dodal Václav Eismann a upozornil na sobotu 5. října, kdy do Sokolova přijede Chomutov.

Rozpis prvních šesti ligových kol:

14. září 17:00 HC Stadion Litoměřice – HC Baník Sokolov

18. září 18:00 HC Baník Sokolov – Berani Zlín