13.6. 2024 | A-tým | Roman Kořinek
Přijďte fandit posádce Baníku Sokolov v dračí lodi

V sobotu odpoledne se na sokolovském koupališti Michal uskuteční exhibiční závod dračích lodí mezi týmem HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary. Celodenní zajímavou akci pořádá společnost SUAS, která připravila i autogramiádu obou hokejových týmů.

„Do souboje s partnerskou Energií Karlovy Vary pošleme posádku ve složení Adam Křemen, Martin Rohan, Martin Osmík, Robert Šlechta, Lukáš Adámek, Filip Krajčík, Ondřej Dorot, David Varvařovský, Jakub Vogel a jednoho z dvojice Kryštof Bulka, Samuel Šmajda,“ prozrazuje složení posádky sokolovské lodě vedoucí týmu David Fečo.

Ještě před zmíněným závodem, který by měl odstartovat ve 14:45 hodin, je v plánu autogramiáda hokejistů obou týmů. Ta by měla začít zhruba ve 14 hodin a všichni tak máte šanci osobně potkat svou hokejovou hvězdu. O zábavu se na Michalu bude starat i maskot Baníku Falko, který bude v 15 hodin přítomen i benefiční dražbě podepsaných hokejových dresů.

Na koupaliště Michal ale můžete vyrazit už v pátek večer a to na koncert rapperů Ektora, Hard Rica, Milionovey, Demo24 a DJ_Vojtana. Program začíná v 16 hodin a končit bude ve 23 hodin. Tak si užijte víkend plný zábavy na Michalu a přijďte v sobotu fandit naší baníkovské posádce.