4.6. 2024 | A-tým | Roman Kořinek
Hokejisté Baníku tmelili partu ve Františkových Lázních

Čtyřdenní soustředění ve Františkových Lázních mají za sebou hokejisté Baníku Sokolov. Trenéři Václav Eismann s Tomášem Mariškou měli k dispozici kompletní kádr, který každý den absolvoval dvě tréninkové jednotky.

„Naše soustředění bylo vrcholem první fáze přípravného období, kde jsme se zaměřili především na objemovou část. Ve Františkových Lázních jsme měli jako prioritu rozvoj kondičních schopností a současně týmovou kooperaci,“ řekl k soustředění Václav Eismann.

Podle jeho dalších slov předvedli hráči velmi dobrý přístup k oběma uvedeným cílům, profesionálně pracovali v kondičním zatížení i teambuildingových aktivitách. Zpestřením čtyřdenního pobytu byla týmová soutěž všestrannosti, kdy se v dramatickém finále radoval z vítězství tým, který si dal jméno Selata (složení: Tomáš Rohan, Vojtěch Tomeček, Lukáš Adámek, Jakub Vogel a Jakub Šedivý).

„Vedle skvělého přístupu hráčů k celému průběhu soustředění je třeba poděkovat SPA Resortu Pawlik Františkovy Lázně, kde nás přivítal mimořádně ochotný personál a byly nám poskytnuty skvělé podmínky k absolvování této týmové části letní přípravy,“ dodal Václav Eismann.