Výsledky ligy: A-tým
Základní část - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 11.9. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | HC Baník Sokolov | 4:1 |
St 11.9. 2019 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | HC Stadion Litoměřice | 0:4 |
St 11.9. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | SK Trhači Kadaň | 3:1 |
St 11.9. 2019 | 17.30 | ČEZ Motor České Budějovice | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:2 |
St 11.9. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Frýdek-Místek | 3:4 PP |
St 11.9. 2019 | 18.00 | HC Slavia Praha | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:2 PP |
St 11.9. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | LHK Jestřábi Prostějov | 3:2 |
St 11.9. 2019 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | AZ RESIDOMO Havířov | 4:2 |
Základní část - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 13.9. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | Piráti Chomutov | 4:3 |
So 14.9. 2019 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Dukla Jihlava | 2:3 |
So 14.9. 2019 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:5 |
So 14.9. 2019 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Frýdek-Místek | 3:2 SN |
So 14.9. 2019 | 17.00 | AZ RESIDOMO Havířov | VHK ROBE Vsetín | 2:0 |
So 14.9. 2019 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | ČEZ Motor České Budějovice | 1:7 |
So 14.9. 2019 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Slavia Praha | 3:1 |
So 14.9. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC ZUBR Přerov | 4:5 PP |
Základní část - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 16.9. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Baník Sokolov | 3:2 |
Po 16.9. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Benátky nad Jizerou | 4:5 SN |
Po 16.9. 2019 | 17.30 | ČEZ Motor České Budějovice | HC Slovan Ústí nad Labem | 9:1 |
Po 16.9. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:0 |
Po 16.9. 2019 | 18.00 | HC Slavia Praha | HC Stadion Litoměřice | 3:2 SN |
Po 16.9. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | SK Trhači Kadaň | 7:0 |
Po 16.9. 2019 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | LHK Jestřábi Prostějov | 9:3 |
Po 16.9. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | AZ RESIDOMO Havířov | 2:1 SN |
Základní část - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 18.9. 2019 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | AZ RESIDOMO Havířov | 1:5 |
St 18.9. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC RT Torax Poruba 2011 | 2:4 |
St 18.9. 2019 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | ČEZ Motor České Budějovice | 5:4 SN |
St 18.9. 2019 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Frýdek-Místek | 4:2 |
St 18.9. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | VHK ROBE Vsetín | 3:1 |
St 18.9. 2019 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | Piráti Chomutov | 3:4 SN |
St 18.9. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC ZUBR Přerov | 1:7 |
St 18.9. 2019 | 18.00 | HC Slavia Praha | HC Dukla Jihlava | 2:1 |
Základní část - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 21.9. 2019 | 16.00 | ČEZ Motor České Budějovice | HC Slavia Praha | 4:2 |
So 21.9. 2019 | 16.00 | Piráti Chomutov | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:2 |
So 21.9. 2019 | 17.00 | AZ RESIDOMO Havířov | HC Baník Sokolov | 4:2 |
So 21.9. 2019 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | HC Benátky nad Jizerou | 1:0 |
So 21.9. 2019 | 17.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | SK Trhači Kadaň | 4:2 |
So 21.9. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Stadion Litoměřice | 2:1 SN |
So 21.9. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | SK Horácká Slavia Třebíč | 4:2 |
So 21.9. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | LHK Jestřábi Prostějov | 2:1 SN |
Základní část - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 23.9. 2019 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | HC Baník Sokolov | 5:3 |
Po 23.9. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Frýdek-Místek | 4:1 |
Po 23.9. 2019 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | Piráti Chomutov | 0:4 |
Po 23.9. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | ČEZ Motor České Budějovice | 2:3 |
Po 23.9. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | AZ RESIDOMO Havířov | 1:4 |
Po 23.9. 2019 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | VHK ROBE Vsetín | 2:7 |
Po 23.9. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC RT Torax Poruba 2011 | 2:4 |
Po 23.9. 2019 | 18.00 | HC Slavia Praha | HC ZUBR Přerov | 3:0 |
Základní část - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 25.9. 2019 | 17.30 | ČEZ Motor České Budějovice | HC Stadion Litoměřice | 2:6 |
St 25.9. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | HC Slavia Praha | 5:0 |
St 25.9. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:1 |
St 25.9. 2019 | 18.00 | HC Baník Sokolov | LHK Jestřábi Prostějov | 3:9 |
St 25.9. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | HC Dukla Jihlava | 1:3 |
St 25.9. 2019 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Benátky nad Jizerou | 5:1 |
St 25.9. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | SK Trhači Kadaň | 8:0 |
St 25.9. 2019 | 18.00 | AZ RESIDOMO Havířov | SK Horácká Slavia Třebíč | 1:3 |
Základní část - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 28.9. 2019 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Frýdek-Místek | 4:2 |
So 28.9. 2019 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | LHK Jestřábi Prostějov | 6:1 |
So 28.9. 2019 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | AZ RESIDOMO Havířov | 1:4 |
So 28.9. 2019 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | VHK ROBE Vsetín | 2:3 |
So 28.9. 2019 | 17.00 | HC Slavia Praha | HC RT Torax Poruba 2011 | 6:2 |
So 28.9. 2019 | 17.00 | ČEZ Motor České Budějovice | HC ZUBR Přerov | 3:2 |
So 28.9. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Baník Sokolov | 4:2 |
So 28.9. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | Piráti Chomutov | 4:0 |
Základní část - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 29.9. 2019 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | AZ RESIDOMO Havířov | 2:3 PP |
St 2.10. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | ČEZ Motor České Budějovice | 1:4 |
St 2.10. 2019 | 18.00 | HC Baník Sokolov | SK Trhači Kadaň | 8:3 |
St 2.10. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | HC Stadion Litoměřice | 5:2 |
St 2.10. 2019 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Dukla Jihlava | 2:1 |
St 2.10. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | HC Benátky nad Jizerou | 5:3 |
St 2.10. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | SK Horácká Slavia Třebíč | 1:2 SN |
Čt 3.10. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Slavia Praha | 4:5 |
Základní část - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 5.10. 2019 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 4:2 |
So 5.10. 2019 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | AZ RESIDOMO Havířov | 4:1 |
So 5.10. 2019 | 17.00 | HC Slavia Praha | HC Frýdek-Místek | 2:1 |
So 5.10. 2019 | 17.00 | ČEZ Motor České Budějovice | HC RT Torax Poruba 2011 | 2:3 SN |
So 5.10. 2019 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | Piráti Chomutov | 2:1 |
So 5.10. 2019 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | SK Horácká Slavia Třebíč | 4:0 |
So 5.10. 2019 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | LHK Jestřábi Prostějov | 2:3 |
So 5.10. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | VHK ROBE Vsetín | 2:4 |
Základní část - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 7.10. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | HC Stadion Litoměřice | 2:1 |
Po 7.10. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | ČEZ Motor České Budějovice | 3:5 |
Po 7.10. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | SK Trhači Kadaň | 5:3 |
Po 7.10. 2019 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Benátky nad Jizerou | 3:4 |
Po 7.10. 2019 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC ZUBR Přerov | 4:1 |
Po 7.10. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | HC Dukla Jihlava | 4:3 SN |
Po 7.10. 2019 | 18.00 | AZ RESIDOMO Havířov | HC Slavia Praha | 1:0 |
Po 7.10. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:4 |
Základní část - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 9.10. 2019 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | SK Trhači Kadaň | 4:2 |
St 9.10. 2019 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | LHK Jestřábi Prostějov | 2:8 |
St 9.10. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | AZ RESIDOMO Havířov | 1:3 |
St 9.10. 2019 | 17.30 | ČEZ Motor České Budějovice | HC Frýdek-Místek | 3:2 |
St 9.10. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | HC RT Torax Poruba 2011 | 8:3 |
St 9.10. 2019 | 18.00 | HC Slavia Praha | HC Baník Sokolov | 4:0 |
St 9.10. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | VHK ROBE Vsetín | 2:1 |
Čt 10.10. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | SK Horácká Slavia Třebíč | 1:4 |
Základní část - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 12.10. 2019 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Dukla Jihlava | 4:5 |
So 12.10. 2019 | 17.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Stadion Litoměřice | 0:6 |
So 12.10. 2019 | 17.00 | AZ RESIDOMO Havířov | ČEZ Motor České Budějovice | 2:5 |
So 12.10. 2019 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Slavia Praha | 4:1 |
So 12.10. 2019 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:5 |
So 12.10. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | Piráti Chomutov | 5:2 |
So 12.10. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Benátky nad Jizerou | 2:3 |
So 12.10. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | HC ZUBR Přerov | 1:2 SN |
Základní část - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 16.10. 2019 | 17.30 | ČEZ Motor České Budějovice | HC Baník Sokolov | 4:1 |
St 16.10. 2019 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:3 |
St 16.10. 2019 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | SK Trhači Kadaň | 3:2 PP |
St 16.10. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | LHK Jestřábi Prostějov | 4:1 |
St 16.10. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | HC Frýdek-Místek | 6:4 |
St 16.10. 2019 | 18.00 | HC Slavia Praha | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:1 |
St 16.10. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | AZ RESIDOMO Havířov | 4:2 |
Čt 17.10. 2019 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | VHK ROBE Vsetín | 3:1 |
Základní část - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 17.10. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Benátky nad Jizerou | 4:3 PP |
So 19.10. 2019 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC ZUBR Přerov | 4:3 SN |
So 19.10. 2019 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC RT Torax Poruba 2011 | 5:1 |
So 19.10. 2019 | 17.00 | AZ RESIDOMO Havířov | Piráti Chomutov | 2:3 |
So 19.10. 2019 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | ČEZ Motor České Budějovice | 0:5 |
So 19.10. 2019 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Slavia Praha | 2:5 |
So 19.10. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Stadion Litoměřice | 4:2 |
So 19.10. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Dukla Jihlava | 2:4 |
Základní část - 16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 21.10. 2019 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | HC Benátky nad Jizerou | 4:2 |
Po 21.10. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | ČEZ Motor České Budějovice | 1:5 |
Po 21.10. 2019 | 18.00 | HC Baník Sokolov | Piráti Chomutov | 4:2 |
Po 21.10. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Slavia Praha | 2:4 |
Po 21.10. 2019 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Dukla Jihlava | 2:1 |
Po 21.10. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC ZUBR Přerov | 0:3 |
Po 21.10. 2019 | 18.00 | AZ RESIDOMO Havířov | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:2 |
Po 21.10. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | VHK ROBE Vsetín | 5:2 |
Základní část - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 13.10. 2019 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC Stadion Litoměřice | 2:4 |
St 23.10. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | AZ RESIDOMO Havířov | 3:1 |
St 23.10. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | LHK Jestřábi Prostějov | 3:1 |
St 23.10. 2019 | 17.30 | ČEZ Motor České Budějovice | SK Trhači Kadaň | 5:2 |
St 23.10. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:1 |
St 23.10. 2019 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Baník Sokolov | 7:0 |
St 23.10. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:2 |
Čt 24.10. 2019 | 18.00 | HC Slavia Praha | HC Benátky nad Jizerou | 3:2 |
Základní část - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 26.10. 2019 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | ČEZ Motor České Budějovice | 1:8 |
So 26.10. 2019 | 17.00 | HC Baník Sokolov | VHK ROBE Vsetín | 2:6 |
So 26.10. 2019 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Slavia Praha | 6:4 |
So 26.10. 2019 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Dukla Jihlava | 1:3 |
So 26.10. 2019 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC ZUBR Přerov | 1:2 |
So 26.10. 2019 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:4 PP |
So 26.10. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | Piráti Chomutov | 3:1 |
So 26.10. 2019 | 17.30 | AZ RESIDOMO Havířov | HC Frýdek-Místek | 4:2 |
Základní část - 19. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 30.10. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | LHK Jestřábi Prostějov | 3:2 |
St 30.10. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | SK Trhači Kadaň | 4:0 |
St 30.10. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Slavia Praha | 1:2 PP |
St 30.10. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | HC Baník Sokolov | 5:3 |
St 30.10. 2019 | 18.00 | AZ RESIDOMO Havířov | HC Stadion Litoměřice | 1:2 |
St 30.10. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:2 |
Čt 31.10. 2019 | 17.30 | ČEZ Motor České Budějovice | HC Benátky nad Jizerou | 5:2 |
Čt 31.10. 2019 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | SK Horácká Slavia Třebíč | 4:2 |
Základní část - 20. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 1.11. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | Piráti Chomutov | 1:3 |
So 2.11. 2019 | 15.00 | HC Slavia Praha | ČEZ Motor České Budějovice | 2:7 |
So 2.11. 2019 | 17.00 | HC Baník Sokolov | AZ RESIDOMO Havířov | 3:5 |
So 2.11. 2019 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Dukla Jihlava | 3:1 |
So 2.11. 2019 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC ZUBR Přerov | 2:1 SN |
So 2.11. 2019 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:2 |
So 2.11. 2019 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Frýdek-Místek | 3:2 |
So 2.11. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | VHK ROBE Vsetín | 2:3 |
Základní část - 21. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 13.11. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | SK Trhači Kadaň | 5:2 |
St 13.11. 2019 | 17.30 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:2 |
St 13.11. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | HC Benátky nad Jizerou | 1:2 PP |
St 13.11. 2019 | 17.30 | ČEZ Motor České Budějovice | HC Dukla Jihlava | 3:2 |
St 13.11. 2019 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Litoměřice | 2:3 SN |
St 13.11. 2019 | 18.00 | AZ RESIDOMO Havířov | LHK Jestřábi Prostějov | 3:2 |
St 13.11. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:5 |
St 13.11. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | HC Slavia Praha | 2:4 |
Základní část - 22. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 16.11. 2019 | 15.00 | HC Slavia Praha | Piráti Chomutov | 1:4 |
So 16.11. 2019 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | VHK ROBE Vsetín | 2:3 PP |
So 16.11. 2019 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Baník Sokolov | 4:2 |
So 16.11. 2019 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | ČEZ Motor České Budějovice | 5:8 |
So 16.11. 2019 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC RT Torax Poruba 2011 | 6:2 |
So 16.11. 2019 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Frýdek-Místek | 2:7 |
So 16.11. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC ZUBR Přerov | 0:1 PP |
So 16.11. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | AZ RESIDOMO Havířov | 4:3 |
Základní část - 23. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 18.11. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Benátky nad Jizerou | 8:0 |
Po 18.11. 2019 | 17.30 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Slavia Praha | 4:1 |
Po 18.11. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | HC Dukla Jihlava | 1:3 |
Po 18.11. 2019 | 18.00 | HC Baník Sokolov | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:4 |
Po 18.11. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Stadion Litoměřice | 4:5 PP |
Po 18.11. 2019 | 18.00 | AZ RESIDOMO Havířov | SK Trhači Kadaň | 4:0 |
Po 18.11. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:2 |
Po 18.11. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | ČEZ Motor České Budějovice | 3:2 SN |
Základní část - 24. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 19.11. 2019 | 17.00 | AZ RESIDOMO Havířov | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:2 |
St 20.11. 2019 | 16.00 | ČEZ Motor České Budějovice | Piráti Chomutov | 6:4 |
St 20.11. 2019 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | HC Frýdek-Místek | 4:5 PP |
St 20.11. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | LHK Jestřábi Prostějov | 1:3 |
St 20.11. 2019 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Baník Sokolov | 4:3 |
St 20.11. 2019 | 18.00 | HC Slavia Praha | VHK ROBE Vsetín | 5:4 PP |
Čt 21.11. 2019 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | HC ZUBR Přerov | 2:4 |
Čt 21.11. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC RT Torax Poruba 2011 | 2:4 |
Základní část - 25. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 22.11. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | HC ZUBR Přerov | 5:2 |
So 23.11. 2019 | 16.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | ČEZ Motor České Budějovice | 1:3 |
So 23.11. 2019 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 8:2 |
So 23.11. 2019 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | SK Trhači Kadaň | 6:3 |
So 23.11. 2019 | 17.00 | AZ RESIDOMO Havířov | HC Benátky nad Jizerou | 3:1 |
So 23.11. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Stadion Litoměřice | 3:2 PP |
So 23.11. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Dukla Jihlava | 3:2 |
Ne 24.11. 2019 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC Slavia Praha | 3:4 PP |
Základní část - 26. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 26.11. 2019 | 18.00 | HC Slavia Praha | AZ RESIDOMO Havířov | 5:0 |
St 27.11. 2019 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | HC Baník Sokolov | 4:1 |
St 27.11. 2019 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | Piráti Chomutov | 8:3 |
St 27.11. 2019 | 17.30 | ČEZ Motor České Budějovice | VHK ROBE Vsetín | 5:0 |
St 27.11. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Frýdek-Místek | 2:0 |
St 27.11. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | HC RT Torax Poruba 2011 | 6:1 |
St 27.11. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | LHK Jestřábi Prostějov | 4:5 SN |
St 27.11. 2019 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | SK Horácká Slavia Třebíč | 1:3 |
Základní část - 27. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 30.11. 2019 | 16.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | Piráti Chomutov | 4:5 |
So 30.11. 2019 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Slavia Praha | 3:5 |
So 30.11. 2019 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Stadion Litoměřice | 2:6 |
So 30.11. 2019 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Benátky nad Jizerou | 3:4 PP |
So 30.11. 2019 | 17.00 | AZ RESIDOMO Havířov | HC Dukla Jihlava | 3:1 |
So 30.11. 2019 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | ČEZ Motor České Budějovice | 2:4 |
So 30.11. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:2 |
So 30.11. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC ZUBR Přerov | 1:2 SN |
Základní část - 28. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 25.11. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | SK Trhači Kadaň | 3:0 |
Po 2.12. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Baník Sokolov | 6:4 |
Po 2.12. 2019 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | HC RT Torax Poruba 2011 | 6:1 |
Po 2.12. 2019 | 17.30 | Piráti Chomutov | VHK ROBE Vsetín | 6:2 |
Po 2.12. 2019 | 17.30 | ČEZ Motor České Budějovice | AZ RESIDOMO Havířov | 5:3 |
Po 2.12. 2019 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:2 PP |
Po 2.12. 2019 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | HC Frýdek-Místek | 1:2 PP |
Po 2.12. 2019 | 18.00 | HC Slavia Praha | LHK Jestřábi Prostějov | 3:1 |
Základní část - 29. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 4.12. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Slavia Praha | 4:1 |
St 4.12. 2019 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:2 |
St 4.12. 2019 | 18.00 | HC Baník Sokolov | ČEZ Motor České Budějovice | 1:6 |
St 4.12. 2019 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Benátky nad Jizerou | 5:4 |
St 4.12. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Dukla Jihlava | 4:3 SN |
St 4.12. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Litoměřice | 4:2 |
St 4.12. 2019 | 18.00 | AZ RESIDOMO Havířov | HC ZUBR Přerov | 1:2 |
St 4.12. 2019 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | Piráti Chomutov | 3:2 |
Základní část - 30. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 7.12. 2019 | 15.00 | HC Slavia Praha | SK Trhači Kadaň | 4:3 |
So 7.12. 2019 | 16.00 | Piráti Chomutov | AZ RESIDOMO Havířov | 3:2 |
So 7.12. 2019 | 16.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Frýdek-Místek | 0:3 |
So 7.12. 2019 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | HC Baník Sokolov | 3:1 |
So 7.12. 2019 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | VHK ROBE Vsetín | 2:1 |
So 7.12. 2019 | 17.00 | ČEZ Motor České Budějovice | LHK Jestřábi Prostějov | 6:0 |
So 7.12. 2019 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:3 |
So 7.12. 2019 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:1 |
O účast v předkole play-off - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 17.12. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Baník Sokolov | 1:4 |
Út 17.12. 2019 | 18.00 | HC Dukla Jihlava | SK Trhači Kadaň | 3:2 |
St 18.12. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Frýdek-Místek | 6:2 |
Po 20.1. 2020 | 18.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Benátky nad Jizerou | 2:3 SN |
O účast v předkole play-off - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 19.12. 2019 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Frýdek-Místek | 4:7 |
Čt 19.12. 2019 | 18.00 | HC Dukla Jihlava | LHK Jestřábi Prostějov | 3:4 PP |
Čt 19.12. 2019 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | SK Horácká Slavia Třebíč | 2:3 SN |
Čt 19.12. 2019 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Benátky nad Jizerou | 2:4 |
O účast v předkole play-off - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 21.12. 2019 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Baník Sokolov | 3:4 PP |
So 21.12. 2019 | 17.30 | LHK Jestřábi Prostějov | SK Trhači Kadaň | 3:6 |
So 21.12. 2019 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:4 PP |
Ne 9.2. 2020 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC Dukla Jihlava | 6:1 |
O účast v předkole play-off - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 14.12. 2019 | 18.00 | HC Dukla Jihlava | SK Horácká Slavia Třebíč | 2:3 SN |
Čt 26.12. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Frýdek-Místek | 2:3 PP |
Čt 26.12. 2019 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Slovan Ústí nad Labem | 9:4 |
Po 10.2. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Benátky nad Jizerou | 5:6 PP |
O účast v předkole play-off - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 28.12. 2019 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 5:2 |
So 28.12. 2019 | 16.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | LHK Jestřábi Prostějov | 0:7 |
Út 11.2. 2020 | 16.00 | HC Frýdek-Místek | SK Trhači Kadaň | 9:0 |
Po 24.2. 2020 | 16.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Dukla Jihlava | 3:0 |
O účast v předkole play-off - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 30.12. 2019 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Baník Sokolov | 2:1 SN |
Po 30.12. 2019 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Benátky nad Jizerou | 5:1 |
Po 30.12. 2019 | 18.00 | HC Dukla Jihlava | HC Slovan Ústí nad Labem | 7:2 |
Po 3.2. 2020 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | SK Horácká Slavia Třebíč | 0:5 |
O účast v předkole play-off - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 4.1. 2020 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Dukla Jihlava | 2:4 |
So 4.1. 2020 | 17.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | SK Trhači Kadaň | 6:1 |
So 4.1. 2020 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Frýdek-Místek | 3:1 |
So 4.1. 2020 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | LHK Jestřábi Prostějov | 5:6 |
O účast v předkole play-off - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 6.1. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | LHK Jestřábi Prostějov | 2:4 |
Po 6.1. 2020 | 18.00 | HC Benátky nad Jizerou | SK Horácká Slavia Třebíč | 2:6 |
Po 6.1. 2020 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Dukla Jihlava | 3:2 SN |
Út 7.1. 2020 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | HC Slovan Ústí nad Labem | 7:3 |
O účast v předkole play-off - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 8.1. 2020 | 18.00 | HC Benátky nad Jizerou | SK Trhači Kadaň | 5:2 |
St 8.1. 2020 | 18.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:3 |
St 8.1. 2020 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Dukla Jihlava | 1:3 |
Čt 9.1. 2020 | 15.00 | HC Frýdek-Místek | HC Baník Sokolov | 3:1 |
O účast v předkole play-off - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 11.1. 2020 | 17.00 | HC Baník Sokolov | SK Horácká Slavia Třebíč | 1:3 |
So 11.1. 2020 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | LHK Jestřábi Prostějov | 3:0 |
So 11.1. 2020 | 17.00 | HC Dukla Jihlava | HC Frýdek-Místek | 5:1 |
So 11.1. 2020 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Benátky nad Jizerou | 4:5 |
O účast v předkole play-off - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 13.1. 2020 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | HC Baník Sokolov | 4:3 PP |
Po 13.1. 2020 | 17.30 | HC Frýdek-Místek | LHK Jestřábi Prostějov | 3:2 |
Po 13.1. 2020 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Dukla Jihlava | 4:3 |
Po 13.1. 2020 | 17.30 | HC Slovan Ústí nad Labem | SK Trhači Kadaň | 4:0 |
O účast v předkole play-off - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 15.1. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:1 |
St 15.1. 2020 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Frýdek-Místek | 3:6 |
St 15.1. 2020 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | SK Horácká Slavia Třebíč | 7:2 |
St 15.1. 2020 | 18.00 | HC Dukla Jihlava | HC Benátky nad Jizerou | 4:1 |
O účast v předkole play-off - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 18.1. 2020 | 17.00 | HC Baník Sokolov | SK Trhači Kadaň | 4:3 PP |
So 18.1. 2020 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | LHK Jestřábi Prostějov | 2:5 |
So 18.1. 2020 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Dukla Jihlava | 3:6 |
Čt 27.2. 2020 | 17.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Frýdek-Místek | 3:2 SN |
O účast v předkole play-off - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 21.1. 2020 | 17.30 | HC Frýdek-Místek | HC Benátky nad Jizerou | 4:1 |
St 22.1. 2020 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Baník Sokolov | 5:0 |
St 22.1. 2020 | 17.30 | SK Trhači Kadaň | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:2 SN |
St 22.1. 2020 | 17.30 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:1 |
O účast v předkole play-off - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 25.1. 2020 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Baník Sokolov | 6:2 |
So 25.1. 2020 | 17.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Benátky nad Jizerou | 5:3 |
So 25.1. 2020 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:3 |
So 25.1. 2020 | 17.00 | HC Dukla Jihlava | SK Trhači Kadaň | 0:2 |
O účast v předkole play-off - 16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 26.1. 2020 | 16.00 | HC Frýdek-Místek | HC Baník Sokolov | 7:2 |
Po 27.1. 2020 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Benátky nad Jizerou | 5:1 |
Po 27.1. 2020 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | SK Horácká Slavia Třebíč | 2:4 |
Po 27.1. 2020 | 18.00 | HC Dukla Jihlava | LHK Jestřábi Prostějov | 5:4 |
O účast v předkole play-off - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 29.1. 2020 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Baník Sokolov | 3:1 |
St 29.1. 2020 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:1 PP |
St 29.1. 2020 | 17.30 | HC Frýdek-Místek | HC Dukla Jihlava | 5:6 SN |
St 29.1. 2020 | 17.30 | LHK Jestřábi Prostějov | SK Trhači Kadaň | 6:1 |
O účast v předkole play-off - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 1.2. 2020 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Benátky nad Jizerou | 2:1 PP |
So 1.2. 2020 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:2 |
So 1.2. 2020 | 17.00 | HC Dukla Jihlava | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:0 |
So 1.2. 2020 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Frýdek-Místek | 3:4 PP |
O účast v předkole play-off - 19. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 12.2. 2020 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 3:5 |
St 12.2. 2020 | 18.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Dukla Jihlava | 1:2 |
St 12.2. 2020 | 18.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | LHK Jestřábi Prostějov | 5:2 |
St 12.2. 2020 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | SK Trhači Kadaň | 5:3 |
O účast v předkole play-off - 20. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 15.2. 2020 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Baník Sokolov | 2:1 |
So 15.2. 2020 | 17.00 | HC Dukla Jihlava | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:1 |
So 15.2. 2020 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Benátky nad Jizerou | 3:1 |
So 15.2. 2020 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | SK Horácká Slavia Třebíč | 2:3 |
O účast v předkole play-off - 21. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 17.2. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Dukla Jihlava | 2:6 |
Po 17.2. 2020 | 18.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | SK Trhači Kadaň | 11:1 |
Po 17.2. 2020 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | LHK Jestřábi Prostějov | 4:1 |
Út 18.2. 2020 | 18.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Frýdek-Místek | 3:1 |
O účast v předkole play-off - 22. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 19.2. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | LHK Jestřábi Prostějov | 3:5 |
St 19.2. 2020 | 18.00 | HC Benátky nad Jizerou | SK Horácká Slavia Třebíč | 0:1 |
St 19.2. 2020 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Frýdek-Místek | 3:2 |
St 19.2. 2020 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Dukla Jihlava | 2:4 |
O účast v předkole play-off - 23. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 21.2. 2020 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Frýdek-Místek | 2:6 |
So 22.2. 2020 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | SK Trhači Kadaň | 7:1 |
So 22.2. 2020 | 17.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:2 |
So 22.2. 2020 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Dukla Jihlava | 2:5 |
O účast v předkole play-off - 24. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 26.2. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | SK Horácká Slavia Třebíč | 2:5 |
St 26.2. 2020 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | LHK Jestřábi Prostějov | 1:6 |
St 26.2. 2020 | 18.00 | HC Dukla Jihlava | HC Frýdek-Místek | 6:5 PP |
St 26.2. 2020 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Benátky nad Jizerou | 4:2 |
O účast v předkole play-off - 25. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 29.2. 2020 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Baník Sokolov | 3:2 SN |
So 29.2. 2020 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | LHK Jestřábi Prostějov | 6:3 |
So 29.2. 2020 | 17.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Dukla Jihlava | 3:1 |
So 29.2. 2020 | 17.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | SK Trhači Kadaň | 6:4 |
O účast v předkole play-off - 26. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 2.3. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:1 |
Po 2.3. 2020 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Frýdek-Místek | 1:9 |
Po 2.3. 2020 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | SK Horácká Slavia Třebíč | 2:3 |
Po 2.3. 2020 | 18.00 | HC Dukla Jihlava | HC Benátky nad Jizerou | 5:0 |
O účast v předkole play-off - 27. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 4.3. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | SK Trhači Kadaň | 8:0 |
St 4.3. 2020 | 18.00 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Frýdek-Místek | 4:3 SN |
St 4.3. 2020 | 18.00 | HC Benátky nad Jizerou | LHK Jestřábi Prostějov | 3:4 |
St 4.3. 2020 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Dukla Jihlava | 3:7 |
O účast v předkole play-off - 28. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 7.3. 2020 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Baník Sokolov | 3:1 |
So 7.3. 2020 | 17.30 | SK Trhači Kadaň | SK Horácká Slavia Třebíč | 5:6 |
So 7.3. 2020 | 17.30 | HC Frýdek-Místek | HC Benátky nad Jizerou | 5:4 |
So 7.3. 2020 | 17.30 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:2 |